חפש כתבות

קטגוריות

Recent Posts

דפדפו לכתבות הבאות

תגיות

Latest updates

Groups

Members

צור קשר

צרו קשר - ייעוץ חינם!

האם השקעה בנדל”ן מתאימה לך? הנה היתרונות והחסרונות

אנדרו קרנגי אמר פעם, “תשעים אחוז מכל המיליונרים הופכים להיות כאלה בזכות בעלות על נדל”ן.”

עם זאת, כמו כל השקעה, גם נדל”ן כרוך בסיכון וגם בכמות ניכרת של זמן, מאמץ וכסף. בנוסף, לוקח זמן ללמוד כיצד למצוא נכסים להשקעה, לתקן ולהפוך אותם, לנהל שוכרים ולבצע משימות נלוות אחרות. למרות מה שטוענות הפרסומות בשעות הלילה המאוחרות, השקעות נדל”ן אינן מיועדות לכולם. האם לשקול לקפוץ לשוק? הנה כמה יתרונות וחסרונות של השקעות נדל”ן שכדאי לקחת בחשבון לפני הצעד הבא שלך.

יתרונות של השקעה בנדל”ן
יש הרבה סיבות להשקיע בנדל”ן. בתור התחלה, בניגוד לחוזים עתידיים, מדובר בסחורה שאתם בטח כבר מכירים ומבינים, לפחות במידה. שלא לדבר על כך, היסטורית, נדל”ן עולה בערכו. להלן הסיבות העיקריות לשקול השקעה בנדל”ן.

זה מוחשי
נדל”ן הוא דבר אמיתי, מוחשי, שתמיד יהיה לו ערך כספי. זה לא תמיד נכון לגבי השקעות אחרות. לדוגמה, אם אתה משקיע 200 דולר בבורסה והשוק קורס, המניה שלך עלולה להיות חסרת ערך, רק פיסת נייר, למחרת.

מצד שני, ללא קשר למה שעושה שוק הדיור, אתה עדיין הבעלים של הקרקע וכל המבנים שעליהן. ולאדמה הזו יש ערך. ההשקעה שלך ב-200,000 דולר עשויה לרדת מ-200,000 דולר ל-100,000 דולר אם שוק הדיור יקרוס, אבל זה תמיד יהיה שווה משהו.

ערך נדל”ן
מבחינה היסטורית, נדל”ן עולה (צומח) בערכו עם הזמן. במילים אחרות, גם אם תשקיעו 200,000$ והתרסקות תפחית את הערך הזה בחצי, הנכס שלכם בסופו של דבר יתאושש. אתה יכול לראות את זה מהתפוצצות בועת שוק הדיור ב-2007, התאוששות שלאחר מכן ב-2013 והמחירים מרקיעים שחקים כעת.

גורמים רבים תורמים למידת ההערכה של ההשקעה שלך, כולל מיקום, היצע וביקוש, כלכלה ושיפוצים, אם להזכיר כמה. עם זאת, בהתבסס על מה שהשוק עשה בעבר, ערכי הנדל”ן בארה”ב עלו ב-3.5 עד 3.8 אחוזים בשנה. במשך 10 שנים, זה מתורגם לכ-$35,000 לכל $100,000 משווי הנכס שלך.

המשך קריאה באתר:

האם השקעה בנדל”ן מתאימה לך? הנה היתרונות והחסרונות

Responses

Responses

בחר או חפש כתבות נוספות

אולי יעניין אתכם גם...

X