כשמתמידים, דברים קורים

#יזםהשבוע אלירן אמיתי #פוסט6
כשהייתי קטן הייתי נהנה לעבור על ספרי כלבים וללמוד בעל פה את כל הגזעים הקיימים, הייתי אוהב מאוד בעלי חיים והייתה לי שריטה – לחפש עקרבים מתחת לאבנים. לא ככה סתם על הדרך בפיקניק עם המשפחה, אלא הייתי הולך עם סבא וסבתא שלי ליערות *במיוחד* לחפש עקרבים – כן, ילד מוזר ????.
הייתי מרים אבן ועוד אבן ועוד אבן עד שהייתי מוצא עקרב הייתי מה זה מתלהב חח.
כשקצת גדלתי, הייתי יכול לשבת שעות ביוטיוב ולחפש שירים מיוחדים. וכשרקדתי ברייקדאנס במשך 6 שנים, למדתי תנועות מסובכות בלי לוותר למרות שהיה לי קשה (במיוחד שהייתי כבר 1.80 ס”מ אז חח) עד שהשגתי אותן.
מאז שהייתי קטן חיפשתי דברים שקשה להשיג (למרות שאף פעם לא השגתי אותם בקלות) והייתי כל כך רוצה להשיג את היעד, שלא היה אכפת לי להשקיע שעות, ימים, חודשים ואפילו שנים בשביל זה.
במבט לאחור אני שם לב שיש כאן מוטיב חוזר של תשוקה לחפש דברים שקשה להשיג בלי לוותר, ויצא לי לחשוב על זה שזאת תכונה שאני מביא איתי בלי לשים לב גם לנדל”ן.
כמו שסיפרתי בפוסטים הקודמים הדרך שלי בעולם הנדל”ן החלה באפריל 2020 והנכס המניב הראשון שרכשתי היה באפריל 2022 – פאקינג שנתיים אחרי.
היו עליות והיו ירידות אבל המשכתי ואני ממשיך להתמיד בפעילות גם כשזה לא הדיילי ג’וב שלי וגם כשאפשר לתרץ אלף ואחד תירוצים.
פרידריך ניטשה אמר פעם: “מי שיש לו ‘למה’ שלמענו יחיה, יוכל לשאת כמעט כל ‘איך'”.
ה’למה’ שלי מתחלק ל2 – אסטרטגי וטקטי:
אסטרטגי – מתייחס למטרה הגדולה יותר של איך אני רואה את החיים של המשפחה שלי ושלי בעוד X שנים ומה הסכום החודשי שאני צריך בשביל לחיות את החיים האלה ותוכנית של הגעה ליעד הזה.
טקטי – מתייחס לכאן ועכשיו וללמה אני נמשך ללעשות את זה ביום יום:
1. העיסוק בנדל”ן האמריקאי משפר לי את האנגלית שזאת הייתה נקודת חולשה שלי מאז שאני קטן.
2. נדל”ן זאת עבודה מתמדת עם אנשים ואני אוהב לעבוד עם אנשים.
3. כל פעם שמשהו מצליח יש תחושה עילאית של מסוגלות עצמית דווקא בגלל שנדל”ן זה לא משהו שאנשים מתעסקים בו באופן אקטיבי.
4. הנדל”ן האמריקאי זה אוקיינוס של אפשרויות מעניינות ויצירתיות ששומר אותי סקרן ומראה לי כמה שהשמיים הם הגבול.
זהו. זה הייתי אני.
אני מעריך את ההזדמנות ש Avi Ben Mordechay ומנהלי הקבוצה נתנו לי ומודה לכל מי שקרא, הגיב והתעניין. זה לא מובן מאליו בכלל!
ואני רוצה להגיד תודה ענקית ל Nofar Amitay היקרה שאם לא הייתה תומכת, עומדת מאחורי ומאמינה בי לאורך כל המסע, זה פשוט לא היה קורה.
אני זמין בפייסבוק, באינסטגרם eliran_amitay ובלינקדאין ופתוח לשיתופי פעולה או לשיתופים והתייעצויות לחבר’ה שנמצאים בכל שלב בתהליך הנדל”ני שלהם.
סופ”ש נעים לכולם!
בתמונה – ספר הכלבים המקורי שלי ועקרב שמזכירים לי מה היא התמדה ????

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

המקלות:

#יזם השבוע אדם אשכנזי #פוסט4 בפוסט הקודם, סיפרתי על בניין שרכשתי בן 4 יחידות, על הדיירים שם שלא שילמו שכירות, על שתי חברות ניהול שפיטרתי,…

Responses