צעיר שעושה נדל”ן

#יזםהשבוע דן יאיר שמעוני

#פוסט1

יש 2 דרכים לעשות כסף מנדל”ן

הדרך הראשונה היא בכובע של משקיע. אני שם כסף, ומקבל (בשאיפה) החזר כלשהו. בין אם תזרימי ובין אם הוני ובין אם גם וגם.

הדרך השניה היא בכובע של ביזנס. אני שם זמן, אנרגיה, מערכות יחסים, יכולות במטרה לעשות כסף לאנשים אחרים – ומקבל על זה תגמול. בין אם זה עמלה, אחוזים בעסקה, אחוזים מהמכירה וכו’ וכו’.

באיזה כובע אתם?

אני אדבר השבוע בעיקר לכובע השני, שבו בחרתי, אבל אני חושב שגם אם אתם רק רוצים להשקיע בארה”ב – תמצאו בזה הרבה ערך.

דן שמעוני, את הנכס הראשון קניתי רגע אחרי שחגגתי 25, אחריו היו עוד 2 דירות, והשבוע (בתקווה גדולה) אמור לרכוש גם את דירה 4 ו5, מקווה שהכל יילך טוב.

אני בוגר פרויקט איקס, מחזור 41 אם זה אומר למישהו משהו, פועל בעיר מילווקי שבארה”ב. עוזר לאנשים עם חסכונות להשקיע בנדל”ן, מנהל קהילה של צעירים שעושים נדל”ן ומלמד על בריאות פיננסית ופילוסופיה של הגשמה.

את לימודי התואר הראשון שלי הפסקתי באמצע. זה היה מדעי המחשב באוניברסיטת לונדון והיה לי משעמם פחד. אני זוכר שאחרי שפרשתי מצאתי את עצמי בוכה, בספה בבית של ההורים שלי.. בוכה על זה שהרגשתי כשלון, שהרגשתי שכולם חושבים שאני בטלן, ושכלום לא קורה איתי..

כ-ש-ל-ו-ן. תסכול ועצב.

חודשיים אחרי זה קניתי את הנכס הראשון שלי, בגיל 25. היו לי שותפים מדהימים לדרך ושיעורים מדהימים, אני מלא בתודה על ההכשרות במהלך הדרך, הקהילה מסביב והחבר’ה המעולים בעיר שבה אני עובד.

היום, כמה דלתות אחרי זה, אני שמח להתארח בקבוצה שהכניסה אותי לנדל”ן באמריקה, ולתת חזרה לכל מי שהגיב לי אי שם בפוסט האלמוני שלי ב2022.  לילד צעיר שמחפש עזרה.

הערב בסגירת מעגל, אני מארח צעירים כמוני באירוע נטוורקינג לצעירים שעושים נדל”ן ורוצה להגיד לכם תודה.

מזל שיש את הקבוצה הזו – היא יקרה מפז. ובמקרה שלי, גם משנה חיים.

אין סיבה (!) לא לעקוב בפוסטים הבאים, שנתחיל?

Related Articles

Responses