סיכום וסיקור הפעילות שלי כיום

#יזםהשבוע חיה רוזנצוויג
סיכום וסיקור הפעילות שלי כיום :
שמחתי להיות כאן ולתת כלים להצלחתך האישית. אמצו את הכלים הללו ומנפו את חייכם הכי גבוה שאפשר כי לכולנו מגיע להגשים את עצמנו ולחיות כל רגע במלואו.
כיום, אני בעלת חברה של 8,000 יחידות ברחבי ארה”ב וחשה שליחות להנגיש תנאים אמריקאים טובים לעמי, הציבור הישראלי.
היות וכרגע אנחנו מוצפים בלקוחות קודמים ונותנים עדיפות ללקוחות קיימים, לצערי אין מקום בעסקאות הקיימות:(
עם זאת, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם באתר
או בוואטסאפ
‪+1 (732) 898‑0326‬
ונעדכן אתכם כשתהיה הזדמנות פתוחה. הישארו ערניים 😉
בנוסף, זכיתי לאחרונה לפתוח סניף של קרן MPOWER בישראל. נשים רבות פנו אליו ושיתפו כי סיפור חיי מהווה עבורן השראה ומופת והבנתי שיש לי דרך לשנות את מציאות חייהן של נשים שזקוקות לאימון להגשמה אישית ועסקית.
הרי הייתי שם, בצד השני של המשוואה- אני מכירה את התחושה הקשה של יציאה לדרך לא מוכרת לבד. בשנים האחרונות עסקתי בתחום ההעצמה, השתתפתי בעשרות פודקאסטים שזכו לאלפי תגובות מדהימות מנשים ברחבי הארץ והעולם ומצאתי תחושת שליחות מלבד השפעה על מינוף כלכלי הובלתי נשים גם להגשמה אישית ועסקית הרצון להמשיך לעזור לנשים נוספות רק התגבר ומכיוון שאין באפשרותי לספק מענה אישי אינדוודואלי לכל אחת שפונה אלי הקמתי את קרן MPOWER להעצמה מנטלית וכלכלית לנשים.
מטרת הקרן לסייע לכל אישה בישראל לממש את עצמה ולהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמה תוך שימת דגש על עצמאות כלכלית ויכולת להתפרנס בכבוד. הקרן מלווה נשים בכל הגילאים, בכל המצבים המשפחתיים, ומכל המגזרים, כאלו שרוצות להקים עסקים או שכבר מנהלות עסק עצמאי אך רוצות למנף את עצמן, לצמוח ולהתרחב בענק.
לפרטים נוספים היכנסו והשאירו פרטיכם באתר
או בוואטסאפ
+1 (732) 363-7501
לסיכום-
המשיכו להגשים את עצמכם בכל הכוח.
תאמינו שמגיע לכם טוב.
אתם מסוגלים להכל
ומשם? השמיים הם לא הגבול!!
שלכם ,
חיה.
Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

התמודדות עם לחצים ושינויים בעולם הנדל״ן

מה הולך קבוצה יקרה? אז השבוע אני נכנס לנעליים הגדולות של ״יזמי השבוע״, מודה לליאור על הבמה. אז בכמה מילים עליי ועלינו, אני בעלים משותף של חברת סייפטינט, פועלים בשמונה שנים האחרונות באורלנדו, פלורידה כסוכנות נדל״ן למשקיעים מקומיים ומשקיעים רחוקים. השבוע אתחיל עם פוסט מעט שונה מהתכנים הרגילים שלי, הנושא הוא התמודדות עם לחצים ושינויים…

Responses