המתווך הראשון להשקעות נדל”ן המופעל על ידי בינה מלאכותית כבר כאן

מועדון ההשקעות בנדל”ן בצפון אמריקה, REWL, הופך לראשון שהשיק את AIR – מתווך ההשקעות המלאכותי שלך

מעבדת העושר של הנדל”ן (REWL) הודיעה שהם מועדון ההשקעות בנדל”ן הראשון בצפון אמריקה שמעניק רישיון וממנף אינטליגנציה מלאכותית (Ai) למשקיעים המחפשים, בוחרים ומבטיחים נכסים להשקעה למגורים צמודי קרקע (SFR).

“ההתפתחות של תעשיית ההשקעות בנדל”ן כבר כאן” אומר השותף המייסד, ריצ’רד דולן, מחבר פורסם, דובר ואסטרטג משקיעים מזה למעלה משני עשורים. “אנו שמחים להציג לעולם את A.I.R., ראשי תיבות המייצגים Artificial Investment Realtor, שלוחה של רובו-יועץ, סוג של יועץ פיננסי אוטומטי המספק שירותי ניהול עושר מונעי אלגוריתמים עם מעט או ללא מגע אנושי” משתף דולן .

REWL נכנסה לסצנת מועדוני המשקיעים בנדל”ן בשנת 2021 כאשר קבוצה של משקיעים מבוססים, בוגרים ומצליחים שאלו את עצמם, “מה עכשיו?” הם השיקו את REWL, חברת תוצאות השקעות בנדל”ן שבונה עסק השקעות בהתאמה אישית למשקיעים. התוצאות מושגות על ידי מינוף מתווכים מורשים, מודיעין משקיעי נדל”ן, חידושי טכנולוגיה ופינטק המעודדים משקיעים עם כלים ותובנות מוכחות. הם התגאו במקורה של החברה שנבנתה ומופעלת על ידי משקיעי נדל”ן קיימים בזמן אמת עם מגוון רחב של מומחיות בהשקעות, אסטרטגיית עושר, ניהול נכסים וטכנולוגיה.

 עד כה, החברה מתקשרת עם ומובילה מעל 140,000 משקיעים ברחבי צפון אמריקה.

ההכרזה מגיעה בעקבות מערך מבוסס של רצים קדמיים במרחב ברחבי ארצות הברית. חברות כמו RoofStock, DoorVest ו-Mynd ממנפות גם פורטל מבוסס Ai לנכסים, אך אף אחת מהן אינן הראשונות לתת מענה למשקיע “עשה זאת בעצמך” המודרני המחפש החזר חיובי על השקעת הזמן, האנרגיה והמשאבים שלהם. לחנך את עצמם, ולהבין כלכלה וניתוח.

AIR ממנפת את פורטל ההשקעות פורץ הדרך Ai שתוכנן במיוחד עבור משקיעים על ידי KONFIDIS, חברת טכנולוגיה אבזור מטורונטו. “אנחנו נרגשים לקראת ההשקה והשימוש של הפלטפורמה והטכנולוגיה שלנו על ידי REWL” אומר היו”ר הבכיר ומייסד שותף, ג’ארד קאליש. “אנו מחויבים להפוך לכלי עזר מהימנים עבור משקיעים פרטיים ולחסוך להם יותר מהסחורה היקרה ביותר שלהם – זמן” מסכם ג’ארד.

היסטורית, שוק משקיעי הנדל”ן “עשה זאת בעצמך” הסתמך במידה רבה על חינוך, מחקר, רשתות ומנהיגות כדי למצוא בשווקים הזדמנויות השקעה מוכחות. עם זאת, המודל המסורתי הזה פגום כעת. עם כניסת השינויים בכללי המשכנתא בתחילת שנות 2010 הגבלת המשקיעים לשלוש משכנתאות בסך הכל לרכישת נדל”ן (קנדה), עליית ריבית (קנדה וארה”ב) ומחירי רכישה בכל הזמנים – להרוויח כסף כמו פעם נעלם מזמן.

“מודל העשה זאת בעצמך הולך למות” ממשיך דולן שחיבר ספרים, תוכניות וסדנאות למשקיעים מאז 2008. “הגיע הזמן לעתיד של השקעה בנדל”ן – להתעלות מעל המודל הישן ולאמץ את החדש – מודל עשה זאת איתי. זה המקום שבו משקיעים יכולים להישען על מתווכים מוכווני השקעות נדל”ן, אשר בתורם ממנפים אלפי חישובים על פני מיליוני נקודות נתונים כדי להציע יותר הצעות, לסגור יותר עסקאות ולייצר עושר פיננסי באמצעות נדל”ן בשבריר מהזמן” ממשיך דולן, המנהל והמנחה של האירוע הדיגיטלי של REWL.

הכלי החדש של REWL, AIR, הוא כלי השירות המושלם למשקיעי נדל”ן המעוניינים להתחיל, לגדול או להרחיב את תיק ההשקעות שלהם. REWL מציגים במודל החדש שלהם מעבר מהחשיבה הישנה של בניית תיקי נדל”ן כמו עסק, להתמקדות בבניית תיק השקעות פשוט. גישה אליו פשוט כתיק השקעות פירושה צמצום הצוות לאנשי מקצוע כגון מתווך, יועץ השקעות נדל”ן ומקצוען חיים פיננסיים כדי להגדיר יעדים פיננסיים, דאגות, פערים ומסלולים קדימה המפחיתים סיכונים, ממזערים מסים וממקסמים תשואה.

“זה לא תרגיל קיומי, זה תרגיל פיננסי”, אומר דולן. REWL גילתה את החשיבות של מינוף החינוך לביצוע, תוך התמקדות פחות בפרספקטיבות ויותר בביצועים. “הצוות שלי חזה את העתיד של השקעות נדל”ן לפני שנים ועשה כמה ניסיונות להיות בקצה המדמם של החידוש הבלתי נמנע הזה, ואנחנו שמחים להגשים סוף סוף את החזון הזה בזכות המוחות הבהירים והחשיבה הנועזת של צוות KONFIDIS” מסכם דולן.

 

על פי התקשורת הארגונית של REWL, מי שישתתפו באירוע ההשקה הדיגיטלי LIVE באמצעות זום יחוו את היכולות החדישות של AIR. הצוות מתכנן לספק הדגמה של הטכנולוגיה תוך ניתוח מאפיינים בזמן אמת תוך שימוש באלגוריתמים מתקדמים קנייניים וטכניקות למידת מכונה. באירוע ישתתפו גם מומחי תעשייה, כולל איש מכירות הנדל”ן הגדול בקנדה, מר האנטר מילבורן, המכונה “מלך הדירות”, מר כריס אדמקובסקי, לשעבר ראש התעשייה והנדל”ן בגוגל, ומר ריצ’רד אנדרסון, מלווה משכנתאות ותיק בן שני עשורים מקבוצת Enrich Mortgage Group (הפועלת תחת משכנתאות אליאנס) אם להזכיר כמה.

Related Articles

180 Units, Park 45, Houston, Texas

This offer is for accredited investors The acquisition of Park 45 Apartments in Houston, Texas. The 150 units Multifamily property is located in the desirable submarket of Spring/Tomball EXECUTIVE SUMMARY Nadlan Invest is offering the opportunity to invest in the acquisition of Park45 Apartments in Houston, Texas. The 180 units Multifamily property is located in […]

Responses