שלוש טעויות בקניית בית שאתם חייבים לדעת

כשמדובר ברכישת בית ראשון, חיוני להבין את הטעויות הנפוצות. בכל החלטה חשובה בחיים, חשוב להיות בעל ידע במלכודות שיש להימנע מהן ולעצב תוכנית משחק. זה ישרת אותך היטב כשאתה מוכן להיכנס לשוק הנדל”ן.

ראשית, לא לקבל אישור מראש עם מלווה. זה יכול להגביל את כוח הקנייה ואת אפשרויות הבחירה שלך. הקפד לדבר עם מלווה על האפשרויות הפיננסיות שלך. חשבו מה אתם יכולים להרשות לעצמכם, אבל חשבו גם על ההון העצמי שאתם רוצים להשקיע או מה נוח לכם לשלם מדי חודש. לעתים קרובות, המלווים מציעים תמריצים לרוכשי דירות בפעם הראשונה, אז חקרו גם את אלה. בואו מצוידים לשולחן ההצעות עם מכתב אישור מראש שיראה למוכרים שאתם מוכנים.

שנית, דילוג על בדק הבית. בעיות נסתרות יכולות לעלות לך הרבה זמן מאוחר יותר. זה חיוני להכיר את פריטי הבריאות והבטיחות העיקריים בבית החדש הפוטנציאלי שלך. תוכלו להתכונן כלכלית לפריטים אלו בעתיד ולהעמיד בתור את הקבלנים הדרושים להשלמת התיקונים מבעוד מועד ולפני שאתם נכנסים לביתכם החדש.

ושלישית, התעלמות בעלויות נוספות. אלה כוללים ארנונה, עמלות איגוד בעלי בתים, ביטוח בעלי בתים ותחזוקת הבית. כל זה מצטבר מהר. בצע את המחקר שלך על העלויות הללו והתחל לחסוך עכשיו. לעתים קרובות, תיקון גדול צץ אחרי שאתה עובר. עדיף לך להיכנס מוכן לפריטים האלה בטווח הארוך.

הימנע מהמלכודות האלה, ואתה בדרך לחוויית קניית בית חלקה. לטיפים נוספים שיעזרו לך להכניס אותך לבית החלומות שלך, פנה אלנו עוד היום.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Responses