כיצד בינה מלאכותית משנה את תעשיית הנדל”ן

מצב הנדל”ן תמיד משתנה, במיוחד במקומות כמו גרינסבורו. סוכני נדל”ן מקומיים אומרים ש-AI הוא כלי, לא תחליף.

לבינה מלאכותית יש פוטנציאל לחסל מקומות עבודה רבים בעתיד. דו”ח של גולדמן זאקס צופה כי בינה מלאכותית יכולה בסופו של דבר להחליף 300 מיליון משרות במשרה מלאה ברחבי העולם. תעשיות רבות מוצאות דרכים להקדים, כולל נדל”ן.  

מצב הנדל”ן תמיד משתנה, במיוחד במקומות כמו גרינסבורו. עם הזדמנויות עבודה מטויוטה ובום סופרסוניק באופק, תושבים פוטנציאליים מחפשים לקנות.

ג’ורדן היירסטון הוא מתווך נדל”ן בקבוצת כריס קולינס ב-Real Broker בגרינסבורו. הוא אמר שברוב הימים הוא מאוד עסוק.

“מה שאני עושה זה, אני עוזר למוכרים למכור את בתיהם ואני עוזר לקונים לרכוש בתים”, אמר היירסטון. “עזור להם לאורך כל העסקה, להכין את כל המסמכים שלהם. סוג של מדריך.” 

נכון לעכשיו, הוא אמר שהוא הצליח להפיק את המרב מהימים העמוסים שלו, בעזרת העוזרת שלו “אנה”.

“הם אומרים, ‘היי קוראים לי אנה. שמעתי שאתה מעוניין ברכישת בית. האם אתה מעוניין למכור בית?’ זה סוג של מתחיל את השיחה, וברגע שהשיחה מגיעה לנקודה מסוימת, אז אני מרים טלפון ומתקשר”, אמר היירסטון.

עם זאת, אנה אינה אדם אמיתי. היא בינה מלאכותית. היירסטון אמרה שהיא בדרך כלל מגיבה באמצעות הודעות טקסט על ידי מעקב אחר לקוחות והערות פומביות.

“היו מספר אנשים שלא דיברתי איתם שאנה פנתה אליהם וקבעה לי פגישות”, אמר היירסטון. “היא אפילו קיבלה אישור על דברים מסוימים שהם רוצים כמו איזה סוג של בית הם מחפשים. דברים מסוימים שמניעים את השיחה גורמים להם להרגיש יותר בנוח. זה גם מביא ללקוח חזית מאוחדת. הרבה אנשים אוהבים לדעת שיש תהליך שאחריו, יש צוות מאחוריהם, ואנה קצת גורמת לזה להיראות קצת יותר טוב”.  

למרות שהיא מועילה, היא עדיין בתהליך.

“כמובן, אנחנו עוקבים אחר הבינה המלאכותית, רואים מה הם אומרים, מוודאים שזה אישי”, אמר היירסטון. “הרבה פעמים אפשר לשנות את זה כדי שיהיה יותר אישי, אבל זה כשאנחנו מתערבים.”  

אינטליגנציה מלאכותית משמשת לא רק לקביעת פגישות עם לקוחות. אלא גם מתחילה לשחק חלק גדול בקמפיינים שיווקיים.

ג’יימי פרוט עובד עם חברות ותעשיות שונות עבור כל סוג של עזרה בשיווק ומדיה. לאחרונה הוא הוביל בוטקאמפ, לימד סוכני נדלן כיצד להשתמש ב-ChatGPT.

“אז קודם כל, אנשים אומרים ש-AI הולך להשתלט על משרות של אנשים”, אמר פרוט. “אני לא חושב שזה יקרה. אנשים משתמשים ב-AI כעת כדי לעבוד מהר יותר וחכם יותר. מבחינתי, יכולתי להקדיש שעה או שעתיים לפרסם פוסטים של שבוע ברשתות חברתיות, ועכשיו תוך שניות בודדות יכולתי לקבל מתווה להתחיל ממנו וזה חוסך לי הרבה יותר זמן”.

דידי קנינגהם היא מתווך ומתווך עם Keller Williams Realty One בגרינסבורו. היא אמרה שלמרות שיש יתרונות רבים לשימוש בבינה מלאכותית, יש להשתמש בו ככלי בלבד ולא כתחליף.

“אם אתה מגיע לאזור כמו שאנחנו רואים אותה בטריאדה ואתה לא מכיר את האזור, אתה לא יכול לקבל את המידע הזה מאף תוכנית באינטרנט”, אמרה קנינגהם. “אתה לא יכול לברר פרטים על פעילויות פנאי או היי, איפה הילדים שלך משחקים? או היי, אני צריך רופא שיניים טוב. אתה יכול למצוא מידע באינטרנט, אבל אמון וידע לגבי מישהו שחי כאן 30 שנה, אתה לא יכול לקבל את זה מכל תוכנית AI.”

לורן קולמן מ-WFMY News 2 שאלה את קנינגהם אם מתווכים צריכים להיות לחוצים לגבי AI.

“אני חושבת שזה מאיים”, אמרה קנינגהם. “אני חושבת שיש כמה אנשים שאומרים היי זה הולך להחליף אותי? אני לא יודע אם אני מודאגת מזה כי בינה מלאכותית היא לא מנהל משא ומתן גדול, ואני אגיד לך כשזה מגיע לנדל”ן שיש לנו מנהל משא ומתן מצוין זה המפתח”.

היירסטון הסכים.

“כשאתה רוכש בית ואתה מבצע סוג כזה של השקעה, או כשאתה מוכר בית, אתה דרך כלל מתמודד עם ההשקעה הגדולה ביותר בחייך”, אמר היירסטון. “הרבה אנשים רוצים לדבר עם אדם. הרבה אנשים אוהבים לדבר עם אדם אמיתי ולפגוש אדם אמיתי, ללחוץ את ידו של אדם אמיתי ולדעת שמישהו נמצא שם מטפל בו”.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

XX Auburndale Ave, The Villages, FL 32162

Property Description: Single Family Year Built: 2003 Lot: 0.31 acres Roof: 4 Years old (HOA covered) A/C: 4 Years old Pool: YES HOA: 700$ annually Sewer City Water BEDS: 3 BATH: 2 SQFT: 1,600 ASKING – $371,000 ARV – 440K STATUS: owner occupied (vacant at closing) ALL UTILITIES ARE AVAILABLE ON LAND!!! GREAT INVESTMENT!!! THE FULL ADDRESS WILL BE PROVIDED ONCE WE RECEIVE A RESPONSE EXPRESSING YOUR […]

#יזםהשבוע #פוסט5 מכירות כל מי שמכיר אותי יודע שאני חולה על מכירות, מאז שאני…

#יזםהשבוע #פוסט5 מכירות כל מי שמכיר אותי יודע שאני חולה על מכירות, מאז שאני זוכר את עצמי אהבתי את הרעיון של למכור. אני חושב שהמוצר הפיזי הראשון שמכרתי היה נפצים מתוך קלמר של קומדי סטור עם ציטוטים של ז’וז’ו חלסטרה. אומנם העסק נסגר מהר מהצפוי, כששרית המנהלת הבינה שילד בכתה ג’ פתח במדרגות למקלט סניף…

Responses