איך לקנות בית בלי מקדמה- אתם באמת יכולים!

חסכון כסף עבור מקדמה לבית יכול להרגיש כמו מקרה אבוד: לאחר שהוצאת כסף עבור שכר דירה, דלק, מצרכים והוצאות אחרות, אולי נשאר לך מעט או כלום. מה שאולי גורם לך לפנטז: האם יש איזה סוד בחוץ, איפשהו, שיכול להראות לך איך לקנות בית בלי מקדמה?

תאמינו או לא, זה לא רק חלום.

ראשית, קצת רקע: לרוב, לרוכשי בתים המבקשים משכנתא מומלץ לשים לפחות 20% ממחיר הבית. אבל לחשוב שאתה צריך 20% מקדמה זה מיתוס שאתה צריך להפסיק להאמין.

אבל החדשות הטובות הן שיש דרכים לגיטימיות לחלוטין לשים הרבה פחות, או אפילו כלום. הנה כמה אפשרויות שכדאי לשקול..

הלוואות USDA

במאמץ למלא אזורים חסרי אוכלוסין בארה”ב, המשרד לפיתוח הכפר של משרד החקלאות של ארה”ב מספק משכנתאות עם מקדמה של עד 0%. המלכוד? הלוואות אלו מוצעות רק בעיירות עם אוכלוסיה של 35,000 או פחות. ובכל זאת, 35,000 הם די נכבדים עבור רוב הערים. אז אל תפסלו את זה עד שתבדקו אם האזור שאתם רוצים (או משהו קרוב) מתאים ב- USDA.gov.

הלוואות USDA מגיעות גם לאלה שמתאימים כבעלי הכנסה נמוכה או מתונה. אבל יש הרבה מאוד מקום להתגמש גם במילים “הכנסה מתונה”, אז בדוק את מגבלות ההכנסה של המדינה שלך.

איגודי אשראי

איגודי אשראי – קואופרטיבים בנקאיים ללא מטרות רווח – מציעים לעתים קרובות משכנתאות לחברים הדורשים מקדמה נמוכה או ללא מקדמה. כדי להיות זכאי, בדרך כלל תצטרך להיות בעל ציון אשראי טוב ולהרוויח פחות מ-80% מההכנסה החציונית של האזור, אבל הדרישות האלה באמת יכולות להיות מתעישות.

הלוואה VA

תוכנית ההלוואות של המחלקה האמריקאית לענייני חיילים משוחררים, שהחלה עם יצירת חוק ה-GI משנת 1944, מעניקה לחייל פעיל או בדימוס – או לבן זוגו שנותר בחיים – את ההזדמנות לרכוש בית ללא מקדמה.

הלוואות VA מציעות גם ריביות אטרקטיביות, מכיוון שהן אינן מבוססות על ציון האשראי של הלווה, אומרת קייטי מילר, סגנית נשיא להלוואות משכנתאות ב- Navy Federal Credit Union. בהתחשב בהטבות הללו, הלוואת VA היא לרוב אפשרות המשכנתא הטובה ביותר שלך – אם אתה זכאי.

“הדרישות די מחמירות”, אומרת מילר. מלווים ב-VA בדרך כלל מחפשים ציון אשראי של 620, וכל רכישה הלוואת של VA דורשת הערכה מיוחדת, הכוללת הערכת שווי הנכס ובדיקה מדוקדקת של מצב הבית. כתוצאה מכך, חלק מהבתים אינם זכאים, אם כי רבים מהם – זה רק אומר שאולי תצטרך לבחור טוב.

הלוואה פדרלית של חיל הים

אם כבר מדברים על איגודי אשראי והצבא, איגוד האשראי הפדרלי של הצי מציע מימון של 100% לחברים מתאימים. הזכאות מוגבלת לחברי משרד ההגנה ומשמר החופים בשירות פעיל, אזרחים ואנשי קבלן ובני משפחותיהם. כפי שאולי שמתם לב, משכנתא של חיל הים הפדרלית כמעט זהה להלוואה VA; ההבדל העיקרי הוא שלהלוואות חיל הים יש שיעורי ריבית מעט גבוהים יותר.

סיוע בתשלום מקדמה

בהתאם לציון האשראי וההכנסה שלך, אתה יכול להיות זכאי לאחת מ-2,200 תוכניות סיוע בתשלומים בפריסה ארצית, המסייעות לרוכשי בתים עם הלוואות, מענקים ונקודות מס בריבית נמוכה. בונוס: זה לא כל כך קשה להעפיל לרבות מהתוכניות הללו כפי שאתה עשוי לחשוב.

נכון, ייתכן שאתה עדיין צריך קצת כסף עבור מקדמה, אבל הרבה פחות ממה שאתה חושב.

כדי למצוא תוכניות סיוע בתשלום מראש, אתה יכול לחפש על ידי בדיקת המדינה שלך באתר משרד השיכון והפיתוח העירוני.

בשורה התחתונה: אף אחד לא צריך לבטל את החלומות שלו לרכישת בית אך ורק כי הוא לא יכול לספק מקדמה. תמיד יש תקווה, אז אל תשללו את האפשרויות שלכם עד שתבדקו אותן. מי יודע? אתה עשוי בסופו של דבר להיות מופתע לטובה.

Related News Real Estate Entrepreneurs  

חברות נדל”ן נבחרות

Responses