כיצד AI משנה את מגזר הנדל”ן

כמעט כל תעשייה עוברת מהפך על ידי הטכנולוגיה המוכרת אך המשבשת של הבינה המלאכותית, כולל מגזר הנדל”ן. השפעתו הפכה משכנעת יותר ככל שהמוסדות מבינים את היכולות היצירתיות שלו.

מגזר הנדל”ן אינו רחוק מדי בשימוש בבינה מלאכותית ככלי עזר לתושבים, בונים, מתווכי משכנתאות, סוכנים וקבלנים. מעבר ל-ChatGPT, פלטפורמות אחרות יכולות לעזור לייעל תחומים אחרים מסובכים יותר בנדל”ן. קשה לדעת מה AI יעשה, אבל זה כבר משנה את מגזר הנדל”ן.

בינה מלאכותית משפיעה על נדל”ן. הנה איך.

1. הפקה ואימות לידים לנדל”ן

זה נותר אתגר עבור תיווכי נדל”ן לאסוף אנשי קשר התואמים את פרופיל הלקוחות האידיאלי שלהם. העלות והזמן הדרושים ליצירת לידים באיכות גבוהה תמיד היו נושא קריטי, אבל עם פלטפורמות בינה מלאכותית, אפשר להקל על התהליך.

באמצעות ניתוח חזוי, עסקי נדל”ן יכולים לחפש לידים עם כתובות מעודכנות ופרטי יצירת קשר. AI יכול גם לעזור לנקות מסדי נתונים שלמים כדי להסיר אנשי קשר ויתירות לא חוקיים. זה עוזר להגביר את שיעור ההצלחה של מסעות פרסום שיווקיים ולמנוע הפרות של מדיניות DNC.

2. הפעלת הערכות שווי נכסים מדויקות

עבור בעלי נכסים המעוניינים להעמיד את בתיהם למכירה, מכירה במחיר הנכון תמיד הייתה מכשול גדול. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כמו גיל הנכס ומחיר המכירה החציוני בשכונה.

זה לא יהיה אידיאלי עבור בעלי בתים שלפי חברה לרכישת מזומנים, נאלצים להתמודד עם יותר מדי תיקונים ולהימנע מעיקול. בינה מלאכותית מייעלת את המשימה על ידי שימוש באלגוריתמים כדי ליצור הערכות שווי מדויקות ולהציע מחירים מעולים.

3. להקל על ניהול הנכס

עבור בעלי דירות ומשקיעים שבבעלותם בנייני דירות שלמים או בתים עירוניים, מעקב אחר שביעות רצון הדיירים ובריאות הנכס תמיד היה עניין של ניחוש. זה צפוי להשתנות עם הכללת AI בתהליכי ניהול נכסים. באמצעות התוכנה הנכונה, בעלי נכסים יכולים למדוד במדויק גביית שכר דירה, החזר ROI והוצאות תחזוקה.

לא רק זה, בינה מלאכותית יכולה לעזור להפחית את הניירת הדרושה לציות ולטפל בחלקים המורכבים יותר של סינון דיירים ותקשורת דיירים. נכון לעכשיו, קיימות חבילות תוכנה בשוק המיועדות במיוחד לניהול נכסים, ומציעות לבעלים ולמשכירים דרך מצוינת להישאר רווחיים.

4. ניתוח שוק מדויק

מחקר שוק משמש ככוח המנחה את המתווכים. אופן התנהגות הקונים והמוכרים מספק תובנות לגבי הבריאות הכללית והזמינות של הזדמנויות בשוק. במקום לבצע סקרים, אנשי מקצוע בתחום הנדל”ן יכולים להשתמש בתוכנת AI כדי לנתח ולחזות מגמות בשוק. כך הם יוכלו לקבל החלטות מושכלות ביצירת קמפיינים שיווקיים ואסטרטגיות עסקיות.

בין אם תרצו ובין אם לא, AI כאן כדי להפחית את עבודת הרטינה בתחום הנדל”ן. זה יעשה את החיים קלים יותר עבור קונים, מוכרים ומשקיעים. זה רק עניין של שימוש בתוכנה הנכונה והבנת מה עוד הטכנולוגיה הזו מסוגלת לעשות בעתיד הקרוב.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Responses