איך באמת למקסם את הנקודות מהאשראי שלנו לטובת חופשות בחינם

#יזםהשבוע דין לֹייב

#פוסט5 

איך באמת למקסם את הנקודות מהאשראי שלנו לטובת חופשות בחינם

בפוסטים הקודמים דיברנו על קרדיט ובנקים והמון מידע שיכול לעזור לכם בקידום השגת מימון ומינוף קרדיט לטובת השקעות. 

אבל בפוסט הזה אני רוצה לדבר איתכם על סוג הטבות שהרבה אנשים לא מודעים אליהם, או מודעים אליהם אך לא יודעים איך למקסם אותם,

חופשות.🏝️🛩️

אחד התחביבים הכי גדולים שלי זה לטייל מסביב לעולם. ואחד הדברים שאני פחות אוהב לעשות זה לשלם על דברים שאפשר להשיג, עם תכנון נכון, בחינם.

בתור בעלי עסקים שמתמשים בכרטיסי אשראי לטובת העסק והשקעות נדל״ן, אחד הבונוסים הגדולים שרובנו לא כלכך יודעים איך לנצל הוא הנקודות והמיילים שאנחנו צוברים מכרטיסי האשראי האלו.

בפוסט הזה אני הולך להסביר ולפרט את מערכת נקודות האשראי שיש בארה״ב (שהיא הכי טובה שיש בכל העולם), ואיך אפשר למקסם את הניצול שלה לטובת השגת חופשות ״בחינם״, או בהנחה משמעותית ביותר. 

הפוסט קצת ארוך, אבל מבטיח ששווה את זה, אז תהדקו חגורות אנחנו ממריאים. 🛫👨‍✈️

חברות האשראי, חברות התעופה, ורשתות המלונות הגדולים בעולם מקושרים יחד בהסכמים של שיתופי פעולה = הטבות, נקודות ומיילים. 

ההסכמים האלו משתנים מפעם לפעם וכוללים בתוכם כל מיני חוקים שאנחנו היצרנים יכולים לנצל לטובתנו – אמריקה. 

יש לא מעט מערכות של נקודות ומיילים בארה״ב, אני אוהב להתמקד בעיקר בשתי מערכות מרכזיות שהן: 

Chase – UR points 

Amex – MR points 

כולנו יודעים שכאשר אנחנו מגהצים את האשראי אנחנו מקבלים נקודות/קאש בק/מיילים. או כשאנחנו מוציאים אשראי חדש מקבלים בונוס גדול של נקודות לאחד שבזבזנו סכום כסף מסוים (כל כרטיס לגופו). והרבה מאיתנו מחכים ליום שבו יהיו לנו מספיק נקודות כדי להשתמש בהן לאיזה חופשה חלומית. 

מה שמוביל אותי לדבר על אחת הטעויות הנפוצות ביותר של רוב האנשים שמנסים לנצל את הנקודות שצברו לטובת חופשה – קניית טיסות ומלונות ישירות מהפלטפורמה של חברת האשראי. 

כשאתם קונים ישירות מהפלטפורמה של חברת האשראי יחס המרת הנקודות למה שאתם מקבלים הוא, ברוב המקרים, נמוך הרבה יותר בהשוואה ליחס המרת הנקודות שלכם אם תעבירו אותם, בדרך הנכונה, ישירות לחברות המלונות או התעופה בהן אתם מנסים לקנות טיסה/לילות במלון. 

בואו ניקח לדוגמא חופשה שיצאתי עם אשתי שנה שעברה. 

אני ואשתי חוגגים ימי הולדת יום אחרי יום, אז כמובן, אנחנו לא צריכים יותר מידי תירוצים לצאת לחופשה – חגיגה כפולה! ומי שמכיר אותנו יודע שאנחנו לא מתפשרים על החופשות שלנו. 

המלדיבים תמיד היה יעד שרצינו להגיע אליו ושנה שעברה החלטנו ש- למה לא?

המלדיבים נתפס כיעד אקזוטי ואקסקלוסיבי. לילה במלון ברמה גבוהה עם וילות על המים מתחיל בסכומים של $1,300- $1,800 וזה במקרה הטוב.

מבדיקה קצרה על חברות התעופה שטסות מסן פרנסיסקו למלדיבים, וכמובן מסרטונים באינסטגרם שמוציאים את העיניים – אלה, אשתי, החליטה שהיא רוצה לטוס ביזנס בחברת אמירטס (Emirates), כי בטיסה של 15 שעות לדובאי ומשם 4 שעות למלדיבים מי לא היה רוצה לטוס במטוס שכולל בתוכו בו לאונג׳ ובר מפואר?

בזמנו טיסה במחלקת עסקים עלתה 8-10 אלף דולר לאדם. 

אז התחלתי לעשות בדיקה מאיפה הכי כדאי לסגור את כרטיסי הטיסה. לסגור את הטיסה בנקודות מהפורטל של חברת האשראי (במקרה שלנו Amex) היה סכום לא הגיוני של כמעט מליון נקודות לכרטיס ביזנס לאדם. וגם לסגור ישירות מהאתר של Emirates היה גם בסביבות ה800 אלף נק׳ לאדם. 

באותה תקופה ידעתי ש Air Canada נכנסה לשיתוף פעולה עם Emirates מה שאפשר לי לחפש ולסגור את הכרטיסים דרך הפורטל של Air Canada אבל בפועל הטיסה תופעלה ע״י Emirates. 

מה שהוזיל בצורה מטורפת את עלות הכרטיס לבערך 440 אלף נקודות לשני כרטיסים הלוך חזור במקום 1.8 מליון נקודות אם הייתי סוגר דרך הפורטל של Amex או Emirates. הדבר היחידי ששילמנו מזומן היה $814 טוטל של מיסי נמל. 

אז טיסה – יש

נשאר לחפש ולסגור מלון.

בחרנו לחלק את הטיול שלנו לשני מלונות בשתי רשתות שאנחנו מאוד אוהבים:

Hyatt – Alila 

Marriott- Ritz Carlton 

וכמובן שגם את המלונות סגרנו בנק׳. 

שני לילות בHyatt היו 60,000 נק׳, ושלושה לילות במריוט היו 210 אלף נק׳. 

אז איך השגנו 710 piggy you wanna go potty let’s go potty come on Buddy OK~ אלף נק׳ בפחות מ4 חודשים? 

בקצרה – ניצול הוצאות עסקיות ותוכנית הוצאת כרטיסי אשראי נוספים.

רוב ההוצאות העסקיות שלנו נעשות ע״י כרטיסי אשראי. לא היינו צריכים לבזבז סתם אקסטרה כסף כדי להגיע לסכומים לא מבוטלים של נקודות. אבל למרות ההוצאות העסקיות עדיין לא היינו יכולים להגיע לכזה סכום בתקופה כזאת קצרה. מכיוון שהיינו קצרים בזמן ומוגבלים בתאריכי היומולדת, ידענו שהוצאות העסק לא יספיקו ולכן הוצאנו עוד כרטיסי אשראי חדשים (לאישי ולעסק) כדי לנצל את הטבת ההרשמה (sign up bonus) של כל כרטיס. (סה״כ הוצאנו 5 כרטיסי אשראי).

*חשוב לי לציין שלא הוצאנו יותר כסף אקסטרה מההוצאות החודשיות שלנו כדי להגיע לסכומי הבזבוז בכרטיסים על מנת לקבל את הבונוס. פשוט העברנו את רוב ההוצאות על הכרטיסים החדשים. 

תוכנית הוצאת כרטיסי אשראי במטרה להשיג נקודות לחופשות ספציפיות הוא תחום בפני עצמו שכולל בתוכו המון מחקר, ניסוי-וטעייה, והבנה עמוקה בעולם הקרדיט (בדגש על תיקון קרדיט, כל כרטיס שתוציאו יעניק לכם hard inquiries שללא מחיקה מוקדמת יפגע לכם בפרופיל).

נזכיר, שקרדיט זה תוכנית לטווח הארוך, ולכן יש להבין היטב את המטרות שלנו והיעדים בדרך, ואם חופשות/חופשה ספציפית זה אחד מהיעדים האלו אז חשוב לקחת את זה בחשבון. 

אז הנה כמה טיפים חשובים לניצול מקסימלי של נקודות ומיילים לטווח הארוך:

* תלמדו מי השותפים של המלונות/חברות התעופה שאתה אוהבים. לדוגמא: אפשר להעביר נקודות צ׳ייס לרשת Hyatt אבל נקודות של Amex אי אפשר. 

* תבחרו להוציא כרטיסי אשראי אישיים/עסקיים שמשרתים את המטרות שלכם שתוכלו לצבור כמה שיותר נק׳ שיתאימו לרשתות והחברות שאתם הכי אוהבים או משתמשים בהם הכי הרבה. 

* לבנות סטטוסים של מלונות זה תמיד משתלם ומוסיף עוד הטבות – כמו שדרוגים חינם לסוויטות, צ׳ק אווט מאוחר, זיכוי מתשלום על מיסי ריזורט ועוד…(אני מתמקד בהייט ומריוט)

* תמיד תבדקו על מבצעים. קיימים המון מבצעים של שת״פים ובונוסים של המרות בין חברות לדוגמא: תעבירו נקודות מאמריקן אקספרס לרשת התעופה ג׳ט בלו תקבלו 30% על יחס ההמרה ככה שתצטרכו פחות נקודות לאותה טיסה.

ועוד טיפ קטן- לרשת Hyatt:

אם אין לכם מספיק נקודות לחופשה כלשהי, 99% מהממקרים הרבה יותר משתלם לקנות נקודות מברוקר ולשלם בנקודות מאשר לשלם על המלון במזומן. 

חשוב לציין כי ניצול נקודות לאו דווקא צריך להיות לטובת חופשות גרנדיוזיות אלא גם לטובת המרה לקאש כמו לדוגמא גיפט-קארד בהום דיפו לקניית חומרים לפרוייקט וכו.. 

לכל כרטיס יש את מסגרת ההטבות והחוקים שלו, אם תלמדו למקסם אותם אתם תוכלו להנות מהם בצורה המשתלמת ביותר.

אז זהו נחתנו חזרה לקרקע, מקווה שהצלחתי לפתוח לכם את הדלת לעולם נקודות האשראי ושתתחילו לחקור קצת ולנצל אותו גם לטובתכם, מוזמנים כמובן לפנות אלי לכל שאלה בנושא👩‍✈️🛬

בפוסט הבא, והאחרון, נחזור לדבר על עולם הקרדיט-נדל״ן ואיך ניצלנו אשראי של 0% ריבית להשקעה.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

XX Auburndale Ave, The Villages, FL 32162

Property Description: Single Family Year Built: 2003 Lot: 0.31 acres Roof: 4 Years old (HOA covered) A/C: 4 Years old Pool: YES HOA: 700$ annually Sewer City Water BEDS: 3 BATH: 2 SQFT: 1,600 ASKING – $371,000 ARV – 440K STATUS: owner occupied (vacant at closing) ALL UTILITIES ARE AVAILABLE ON LAND!!! GREAT INVESTMENT!!! THE FULL ADDRESS WILL BE PROVIDED ONCE WE RECEIVE A RESPONSE EXPRESSING YOUR […]

כיצד ניתן לקבל אשראי ללא דירוג אשראי?

בניית אשראי מאפס שאלה: הגענו לכאן לאחרונה, ואנחנו לא מצליחים לקבל שום אשראי בגלל שאין לנו הסטוריית אשראי… מה עושים? מסביר איל טרופן NMLS # 874253, יועץ וסוכן משכנתאות מורשה Residential במדינות וושינגטון, אורגון, קליפורניה, וטקסס, ומומחה להלוואות עסקיות בעשרות מדינות נוספות: עבור אנשים רבים, בנית אשראי מאפס היא כמו הפרדוקס של הביצה והתרנגולת: כדי…

XXX NW North Macedo Blvd, Port St. Lucie, FL 34983

Property Details Property Type: Single Family Residence Bedrooms: 4 Bathrooms: 2 Total Size: 1,650 SQ FT Lot Size: 10,000 SQ FT Parking:2 car garage Heating features: Forced Air Cooling: Central Built-In: 2005 How to Contact Us about this property and keep being informed of our future deals? For additional information about this property, fill up […]

Responses