ריצה למרחקים ארוכים

#יזם השבוע שרון דיין

# פוסט 2 – ריצה למרחקים ארוכים

אז אתמול התחלתי להציג את עצמי ואת הסיפור שלי עם הנדל”ן. נגעתי בנקודה שגרתי שנים רבות בחו”ל ויכול לומר בגאווה שפרק א’ בחיי המקצועיים הייתה קריירה משגשגת כמלונאי בעיקר בקאריביים ובמדינות דרום ומרכז אמריקה. קריירה רצופה באתגרים, בהצלחות, בנסיעות והיכרויות עם הרבה אנשים טובים בעולם.

זה היה בשנת 1998 שהתחלתי את “הריצה הראשונה”, עזבתי את הארץ ללמוד בהולנד ניהול מלונאות ותיירות. עצם זה שהייתי בין סטודנטים מכל העולם חובת ההוכחה הייתה עליי. ייצגתי את ישראל באותה מסגרת וסיימתי תואר בהצטיינות.

אז אחרי “החימום” של לימודים פתחתי בריצה בקריירה עשירה, מילאתי תפקידי ניהול בקנקון, באקוודור, ברבדוס, מקסיקו סיטי, פוארטו ווארטה ופנמה.

בריצות ארוכות עוברים כברת דרך ולהגיע ליעדים לוקח זמן. בדרך עוברים עיקולים, עיכובים, ירידות, עליות, שינויים, גילויים, התמודדויות עם קשיים, עם הבלתי נודע, בלתי צפוי ובדומה לנדל”ן התמודדות עם בלתמי”ם (כמו שרפה, קבלנים, שוכרים, שיפוצים), המחייבים נחישות וגמישות מחשבתית מה שמאפיין אנשים שרצים למרחקים ארוכים.

כמו בקריירה המלונאית כשנכנסתי לנדל”ן קבעתי לעצמי בדמיון את קו הסיום: אני יזם משפיע, מוביל, יוזם ובעל חברה של יזמות נדל”ן בכמה מדינות או יותר נכון יבשות.

ההצלחה אינה מגיעה לפתע, גם ההצלחות שנחוות ונראות לצופה מן הצד כמטאוריות משקפות פעמים רבות עבודה הדרגתית, שיטתית, ייתכן אפילו סמויה.

אז אני מתאמן בקבוצת ריצה כבר 3 שנים, רץ חצי מרתון והשנה כמו בנדל”ן הצבתי מטרה גדולה – מרתון ברלין ספטמבר 2024 – מי מצטרף?

מחר אשתף על הדרך בנדל”ן!

Related News Real Estate Entrepreneurs  

חברות נדל”ן נבחרות

Responses