פוסט הכרות

#פוסט1

א.מ.ל.ק פוסט הצלחתי להגשים את עצמי ולעסוק בחלום שלי כל יום ועוד משלמים לי על זה.
😅ואיך הפכתי ממנהלת בית ספר למשקיעה נבונה בנדל״ן.
אני מיכל קניג, מכרתי וקניתי מעל עשרה בתים, תמיד זה היה עם מתווכים, רובם היו בראשון לציון/נס ציונה/באר יעקב ופשוט התאהבתי בשינוי ובהתאקלמות במקום חדש.
לכל החברות שלי תמיד אמרתי שבשבילי, לעבור דירה, עם כל הבלאגן שכרוך בכך, היה כמו לטוס לקפריסין או מקסימום איטליה. תמיד הובלתי את כל המהלכים מול משרדי התיווך, הבנקים, משרד עו״ד, הובלות ועוד. איזה מזל שבעלי זרם איתי תמיד.
במקביל לכל המעברים, שתמיד היו מונחים משיקולי בתי ספר עבור ארבעת הילדים שלנו, פיתחתי קריירה בתחום החינוך (שינוי נושא) – חלום חיי היה להיות מנהלת בית ספר, הבנתי את זה די מהר כאשר בדקתי את תחום ההוראה והצלחתי בגדול (תואר שני והתוכנית להכשרת מנהלים של אבני ראשה).
התחלתי לעבוד בבית הספר שבו למדו ילדיי ביסודי, מנהלת בית הספר בו עבדתי, דירבנה אותי לסיים את ה – B.A שלי ולהשלים תעודת הוראה ואז היא תוכל לקבל אותי כמורה קבועה במשרד החינוך. השקעתי בזה המון כי באותה התקופה זה היה חלום חיי.
זכיתי במכרז, הקמתי וניהלתי בית ספר יסודי בראשון לציון ואז ניהלתי בית ספר יסודי עם 7!!!! כיתות חינוך מיוחד בבית שמש.
במקביל לכל העבודה העמוסה, ניהול צוות מורים, ניהול מערך ישיבות עם הורים וכל העומס הקיים בבית הספר בשוטף, תמיד מצאתי את הזמן לקנות ולמכור ולעבור דירה, זוג + 4 ילדים, כן?!
במקביל לכל אלה, הצלחנו להגשים חלום נוסף, לרכוש דירה בספוט הכי טוב בתל אביב, בצפון הישן של תל אביב.
את הבית הפרטי שבו גרנו בנס ציונה מכרנו ורכשנו דירה בת 3 חדרים חדשה מקבלן של הריסה ובינוי ברחוב יהודה מכבי בתל אביב.
בעקבות ירושה שקיבלנו, רכשנו פנטהאוז בבאר יעקב ומכרנו אותו כעבור שנתיים ברווח של 1,300,000 ש״ח ואז נפתח התיאבון (איזה מזל שבעלי זורם איתי).
היום, אני סופר גאה בפיזור ההשקעות שלנו, רכשנו באוהיו ארה״ב בית, באתונה פנטהאוז (בקרבת אוניברסיטה גדולה), השקענו במרכז לוגיסטי באינדיאנה, דירת 4 חדרים בנס ציונה וכמובן יש לנו את הדירה בתל אביב.
וכאן, מגיע השלב שאני מחפשת איך אני ממנפת את הידע שצברתי, איך אני עוזרת לעוד אנשים להצליח להשקיע נבון את הכסף שלהם.
התאהבתי בכל מה שקשור להשקעות נדל״ן, קודם כל, משום שזה תמיד עבודה עם אנשים, הגשמת חלומות, ומוצר מוחשי שלכל אורך השנים, תמיד נמצא בעליה.
היום אני חיה, נושמת וחולמת נדל״ן, הבנתי כי נכס נדל״ני יכול לייצר לי הכנסה קבועה שוטפת מכל מקום בעולם בלי מאמץ.
במקום לעבוד, הנדל״ן עובד בשבילי, הבנתי כי תמיד אפשר לזכות ברווח ממכירה או משכנתא על הנכס הקיים ולהנות מעליית ערך ולהמשיך ולהשקיע אותו בנדל״ן נוסף שגם הוא יניב לי עוד רווח והכנסה פאסיבית.
הוכחה שהתשוקה והאהבה תמיד מנצחים, כי לאחר כל המסעות שלי והידע שצברתי, מכל ההשקעות שלי, התאהבתי ב Sharon Avital Tapiro וב Nir Har-Zion המקצוענים, שחיים ונושמים נדל״ן, מכירים את השווקים הכי רווחיים בארה״ב, והחלטתי לעבוד איתם והיום – וכיום, אני מנהלת תיקי משקיעים בחברה. https://www.facebook.com/NSCapitalRealEstate?locale=he_IL
אני מאוהבת במוצרים שלנו, מבינה שהמשקיע רק צריך לבחור ואת כל השאר, אנחנו נעשה בשבילו. נדל״ן בארה״ב – זה הדבר!
תודה אם קראתם עד כאן.
לא לחשוב יותר מדי, לחיות, להיות אמיצים ולא להתלבט – מי שלא הולך עד הסוף, בסוף הוא נעלם (אביהו פנחסוב).😄
Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

XX Auburndale Ave, The Villages, FL 32162

Property Description: Single Family Year Built: 2003 Lot: 0.31 acres Roof: 4 Years old (HOA covered) A/C: 4 Years old Pool: YES HOA: 700$ annually Sewer City Water BEDS: 3 BATH: 2 SQFT: 1,600 ASKING – $371,000 ARV – 440K STATUS: owner occupied (vacant at closing) ALL UTILITIES ARE AVAILABLE ON LAND!!! GREAT INVESTMENT!!! THE FULL ADDRESS WILL BE PROVIDED ONCE WE RECEIVE A RESPONSE EXPRESSING YOUR […]

Responses