ארה"ב או ישראל - איפה כדאי להשקיע?

צהריים טובים,
אודה למענה מחברי הפורום.
יש ברשותי הון של 100 אלף דולר.
1. רציתי לדעת היכן הכי טוב ללמוד את נושא עסקאות הנדל"ן בארה"ב מהבסיס כאשר הרצון הינו לעשות עסקאות פליפ בלבד.
2. האם ההון הזה מספיק?
3. גרתי בעבר בארה"ב בניו ג'רזי ומיאמי האם באיזורים אלה ניתן לבצע עסקאות, מאחר ואני מכיר טוב את האיזורים האלו.
תודה רבה לכל העונים והעוזרים.

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל"ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:

16
הגב

Please Login to comment
16 שרשור תגובות
0 מענה לשרשור
0 עוקבים
 
התגובה שאהבו הכי הרבה
שרשור התגובות האהוב ביותר
0 כותבי התגובות
admin כותבי תגובות אחרונים
  הרשמו  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורגות
הודעה על
חבר אנונימי בפורום
אורח

Roni Nimni דבר ראשון הייתי מציע לך להשקיע בלימוד של הנושא. בתור התחלה תשאל את עצמך כמה שאלות האם אני רוצה לעסוק בזה? איזה סוג של משקיע אני? האם אני רוצה להתעסק בכל התהליך? האם אני רוצה רק לשים את הכסף לכמה חודשים וככה לגלגל את הרווח מפרוייקט לפרוייקט? האם אני רוצה לשים את הכסף ולתת לתשואה להצטבר כל חודש? לעשות פליפים נשמע סקסי, אנרגטי וכסף מהיר, תאמין לי לי אין כלום סקסי כשקבלן מבריז לך לא גומר את העבודה כמו שצריך, או אתה מגלה שלא וידאת מספיק טוב את המספרים שלך. הדעה שלי היא שתשקיע חלק מהכסף בלימוד של… קרא עוד »

חבר אנונימי בפורום
אורח

היי Roni Nimni נתנו לך כבר הרבה עצות כאן אך לא ראיתי אחת (אולי פיספסתי) ששאל אותך שאלות שבעיני הם קריטיות. 1. למה אתה רוצה לעשות פליפ לבד? 2. האם אתה רוצה לעסוק בזה בעתיד? 3.האם אתה רוצה להיות יזם או פשוט אתה לא רוצה לשלם עמלה ליזם אחר? אם התשובה של שאלה אחת או שתים לא אז תחסוך לך את הכאב ראש ותשקיע אצל יזם מנוסה. דגש על המנוסה, אחד שעשה מעל 10/15 עסקאות ולא אחד שהתחיל לפני כמה חודשים (למרות שכאן אסייג שיש גם כאלה טובים). יזם מנוסה ידע לקחת את הכסף שלך ויחד עם מינוף לעשות המון… קרא עוד »

חבר אנונימי בפורום
אורח

היי רוני בהחלט ניתן לעשות אך רצוי בשותפות עם חבר או חברת נדל״ן בכדי שהעסקה תהיה רווחית אתה מוזמן להצטרף אלינו ליקוט נכסים פלורידה
ובע״ה בהצלחה???
דודי סמנכ״ל יקוט
נכסים פלורידה

חבר אנונימי בפורום
אורח

אני חושב שכדאי לך גם לשקול השקעה באנגליה אם תרצה לשמוע פרטים – 0526868522 – דניאל

חבר אנונימי בפורום
אורח

אני גם חיפשתי פליפים והשקעתי עם מישהו שעושה את זה בעצמו ויש לו נסיון בניו ג'רזי. אחרי העיסקה הראשונה הייתי מרוצה מאוד והחלטתי לעבוד בשביל החברה 🙂 ואני ממשיך להשקיע איתם וגם לומד על העסק.

חבר אנונימי בפורום
אורח

תמצא מישהו אמין ותשקיע אצלו – תחסוך עוגמת נפש ותרוויח ניסיון חינמי.

כל מי שממליץ, אומר או חושב שאתה יכול לבד לא מבין מהחיים שלו שיט.

חבר אנונימי בפורום
אורח

בניו

חבר אנונימי בפורום
אורח

תודה רבה לכל העונים והעוזרים!!!!!

חבר אנונימי בפורום
אורח

עדיף ללמוד ״על הבשר״ במקומות זולים יותר, בהם הכסף יספיק לקנייה,השבחה ומכירה. אל תתפתה למינוף בשלב זה. תתכונן לקשה מכל וזכור שבתחילה זה חלק משכר הלימוד. עבוד רק עם כסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד

חבר אנונימי בפורום
אורח

אם אתה לא אזרח אמריקאי או שאין לך SSN, תמשיך לחסוך. אתה עדיין לא בעל הון מספיק לעסקאות פליפים.
אתה קופץ ישר לעסקאות הקשות ובעלות הסיכון הרב יותר. לבריאות.

חבר אנונימי בפורום
אורח

לשאלתך, אני מכיר מספר לא מבוטל של ישראלים בלונד איילנד שקונים בתים במחיר של כ $250,000 עם הון עצמי של כ $50,000 והיתר משכנתא/הלוואה. התחרות אמנם גדולה, אבל הם כולם עובדים. חלקם לפליפ וחלקם להשכרה לטווח ארוך. נדמה חי שיפוצים כ $30,000. אני יודע שכולם התחברו לברוקר ים/ wholesalers וכו׳ ומוצאים נכסים מכינוס נכסים או short sale וכאלו, נכסים שאחרי שיפוץ שווים כ $350,000 (המספרים כמובן כלליים).

חבר אנונימי בפורום
אורח

יש את הפרויקט של רוברט שמין. אציין שזה לא קורס אלה תוכנית ליווי של 9 חודשים. יש כאן מספר חברים בפורום שעשו אותו. כמובן שיש את שאר האלטרנטיבות.

חבר אנונימי בפורום
אורח

אתה מוזמן גם לעבור על הסרטונים הלימודיים באתר, מאות קבצי ניתוח וצידע והנדלנפדיה, אינציקלופדיית הנדלן – באתר ובפייסבוק.

חבר אנונימי בפורום
אורח

המלצות לקורסים רק מפי תלמידים בבקשה.

חבר אנונימי בפורום
אורח

הי רוני. עקב הביקוש אנחנו מתחילים לעבוד כל קורס פליפים עם אחד מיזמי הפורום. נעדכן כשיהיה מוכן. מעבר לזה תוכל לראות באתר הנחות לקורסים שונים בנדלן.

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment.

©2020 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
X