ראיון עם יזם השבוע – יובל פרי – השקעות נדל”ן בארצות הברית

פודקאסט נדל”ן ולעניין גאה להציג:
ראיון עם יזם השבוע – יובל פרי – השקעות נדל”ן בארצות הברית

#יזםהשבוע יובל פרי – יזם נדל”ן חברתי בארה”ב #פוסט1
שמי יובל פרי, יזם נדל”ן חברתי באוהיו, ובשנים האחרונות אני עוזר לאנשים שרוצים הכנסה פסיבית לעשות את זה עם כמה שפחות סיכון והתעסקות.
כמה שנים לפני העיסוק בנדל”ן עסקתי במכירות פיננסיות עבור כמה חברות לקהל אירופאי למדתי מה ההבדל בין אדם שמוכר עוד מוצר לאדם משפיע. עברתי בחברה הראשונה טבילת אש שנועדה לגלות את יכולת ההשפעה שבי ואכן היכולת הגיעה אבל דווקא אז הבנתי שאם אני לא רואה תוצאה מוחשית שעזרתי לאחרים זה כבר לא מתאים לי ועם אנשים שחיים בסרט של התעשרות מהירה זה לא יקרה.
..ואז התוודעתי להשקעות נדל”ן בארה”ב ומיד הבנתי שהגעתי למקום הנכון הרי אם אנשים שאין להם כסף ממשיכים להשקיע ולהפסיד אז בנדל”ן אני יכול לעזור לאותם אנשים שאין להם, להתהפך ולהתחיל להרוויח כל חודש רק מעצם זה שאאפשר להם להפסיק לשלם שכירות ולהיות בעלי הנכס שהם גרים בו.
מאחר ולא היה לי ידע בנדל”ן החלטתי ללכת על תוכנית לימוד יקרה וטובה עם מנטור צמוד בפרוייקט איקס זה היה ב 2018 כדי ללמוד את כל הידע הבסיסי ולהתנסות בעסקת השבחה תכל’ס.. אממה ….הידע הבסיסי ועסקת ההשבחה רק חיזקו את ההבנה שמה שמעניין אותי זה לשנות את רמת החיים לדיירים באמצעות נדל”ן ולאפשר להם לצאת ממרוץ העכברים.
יופי אז מה אני עושה אם לא מלמדים את זה ?
החלטתי שאני מפסיק להיות שכיר והקצבתי לעצמי חצי שנה לגלות דרך איך לתת ערך גבוה משנה חיים לדיירים ולהרוויח משמעותית יותר, מהשכרה רגילה או שאני חוזר להיות שכיר.
חקרתי את התחום לבד קיבלתי פידבקים מדיירים על הבעיות שיש להם עם השכרת בתים רגילה ופיתחתי דרך שתהפוך אותם להיות בעלי הנכס.
המפתח להצלחה התקיים מאחר והלכתי אחרי התשוקה שלי בלי קשר למה שלמדתי בקורס וזה לזהות דיירים שרוצים לשנות את חייהם ואף אחד לא רואה את זה ולא עוזר להם, אין להם חסכונות למשפחה שלהם אין כסף והבנקים לא נותנים משכנתא בהרבה אזורים.
החלטתי שאני מרים את הכפפה עבורם. והשאר היסטוריה.
כיום אני אחרי 27 עסקאות בוטיק שהם כמו 81 עסקאות השכרה רגילה, בתהליך שכולל רכישת נכס, שיפוץ קל ואיתור דייר מתאים לתפירת עסקה שמגשימה את החלום האמריקאי והופכת אותו לבעל הנכס.
מה מצפה לנו השבוע ?
בסרטון 2 – נלמד מהי הדרך שהופכת דיירים לבעלי הנכס באופן שונה מהקיים ?
בסרטון 3 – נבין מדוע לא נשתמש בפתרונות מימון יצירתי ידועים כשמדובר בעסקאות לאו אינקום ?
בסרטון 4 – נשבור את שלושת המיתוסים הגדולים בעסקאות לואו אינקום
בסרטון 5 – נבין איך אפשר לייצר הכנסה שוטפת פסיבית של 20,000 ש”ח בחודש ויותר בעסקאות השכרה לבעלות תוך כשנה ולגדול בהתמדה ?
בסרטון 6 – תגלו איך אפשר לקבל “שכירות” מבלי להיות בעלי הנכס עם מינימום התעסקות וסיכון ?

המשך קריאה באתר:
https://www.forumnadlanusa.com/members/yuval_perry/activity/

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses