פוסט היכרות שי יעקובוביץ’

#יזםהשבוע שי יעקובוביץ #פוסט1
בוקר נפלא נשמות טובות ואנשים יקרים!
אני שי יעקובוביץ, חלקכם אולי מכירים אותי מאיזו תוכנית טלוויזיה לא מאוד פופולרית באיזה ערוץ נידח..
אז חוץ מלהתחתן עם מישהי שבחיים לא פגשתי מול מצלמות טלוויזיה והעיניים של כל עם ישראל, אני גם יזם נדל״ן ממיאמי (במקור מפתח תקווה – אף אחד לא מושלם????). בימים הקרובים אני אשתף קצת מהחוויות שלי בעולם הנדל״ן. הרבה מים עברו בנהר מהבית הראשון שקניתי לפני עשר שנים ב-$29,000 עד מרכז לוגיסטי שאני הולך להוציא לשוק בחודשיים הקרובים ב-$3,800,000 אחרי שסגרתי עליו לפני פחות משנה ב-$1,575,000.
את יום הולדת 22 חגגתי במעונות בקולג׳ בפלורידה. לחברה שלי בזמן הלימודים היה יום הולדת, והגעתי למצב שלא היה לי מספיק כסף לדלק כדי לקחת אותה לארוחת ערב. אני בחיים לא אשכח איך סבתא שלה נתנה לי $100 כדי להציל את המצב… במשך השנים פגשתי הרבה אנשים טובים לאורך הדרך – להעביר את זה הלאה זאת אחת הדרכים שלי להוקיר תודה.
המטרה שלי בימים הקרובים היא לתת כמה שיותר ערך ולהעביר כמה שיותר מהידע וניסיון שצברתי. אין לי כוונה למכור מוצר או שירות כלשהו, או אפילו לקדם את עצמי או החברה שלי בצורה כזאת או אחרת. מוזמנים להגיב לפוסטים או ליצור איתי קשר בפייסבוק או באינסטוש shay.yakobovich.
נתראה מחר ????

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

XXX NW North Macedo Blvd, Port St. Lucie, FL 34983

Property Details Property Type: Single Family Residence Bedrooms: 4 Bathrooms: 2 Total Size: 1,650 SQ FT Lot Size: 10,000 SQ FT Parking:2 car garage Heating features: Forced Air Cooling: Central Built-In: 2005 How to Contact Us about this property and keep being informed of our future deals? For additional information about this property, fill up […]

התמודדות עם לחצים ושינויים בעולם הנדל״ן

מה הולך קבוצה יקרה? אז השבוע אני נכנס לנעליים הגדולות של ״יזמי השבוע״, מודה לליאור על הבמה. אז בכמה מילים עליי ועלינו, אני בעלים משותף של חברת סייפטינט, פועלים בשמונה שנים האחרונות באורלנדו, פלורידה כסוכנות נדל״ן למשקיעים מקומיים ומשקיעים רחוקים. השבוע אתחיל עם פוסט מעט שונה מהתכנים הרגילים שלי, הנושא הוא התמודדות עם לחצים ושינויים…

Responses