5 דרכים למימון השקעה בנדל”ן

הבנקים הם השיטה המנוסה, אך מקורות נוספים להשקעה בנדל”ן כוללים חברות אשראי, הלוואות מיקרו והסדרים באמצעות מלווה פרטי.

ניו יורק – ככל שיותר אנשים מבינים את היתרונות של השקעה בנדל”ן, השאלה הראשונה שלהם מתמקדת לעתים קרובות במימון – במיוחד איך להשיג אותו.

הבטחת מימון מספק יכול להיות מאתגר, אך אפשרויות הלוואות שונות מתאימות לתמיכה בעסק נדל”ן מסחרי.

רוב האנשים כבר מבינים את תהליך קבלת הלוואות בנקאיות. הם נוטים להיות קלים יותר לשימוש והם נמצאים בשימוש נרחב. כאשר נכס נרכש בהשאלה, התשלום החודשי (EMI) ממשיך לרדת עם הזמן, בעוד שערך הנכסים עולה. בנוסף, קונים יכולים להבטיח נכסים נחשקים בתשלומים נמוכים ובמשכי החזר גמישים.

בינתיים, איגודי אשראי מציעים שיעורי ריבית תחרותיים וללא בעלי מניות, בעיקר עובדים על בסיס חברות. משקיעים חדשים או כאלה השווקים בשווקי נדל”ן משתנים יכולים למצוא הזדמנויות מימון טובות, כגון גמישות בתשלום מראש.

הלוואות פרטיות עשויות למשוך משקיעים אם היסטוריית אשראי לא מספקת מקשה על הלוואה בנקאית. בהלוואות פרטיות, הלווים נהנים מדרישות כשירות גמישות. החיסרון כולל ריביות גבוהות יותר, מקדמה ובטחונות אישיים.

הלוואות מיקרו הן אפשרות מימון נוספת. בדרך כלל הם כוללים תנאים מקלים ודרישות לניקוד אשראי.

הלוואות של עמותות לעסקים קטנים (SBA) מציעות מגבלות אשראי גבוהות יותר ומספקות טווחים ארוכים יותר. הטבות הלוואות SBA כוללות גם מקדמה נמוכה יותר, יכולת לשמור על תזרים מזומנים יציב והגנה מפני תשלומי בלון. עם זאת, ניתן להשתמש בהם רק לפתיחת עסק נדל”ן – לא להשקעות נכסים.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

כיצד ניתן לקבל אשראי ללא דירוג אשראי?

בניית אשראי מאפס שאלה: הגענו לכאן לאחרונה, ואנחנו לא מצליחים לקבל שום אשראי בגלל שאין לנו הסטוריית אשראי… מה עושים? מסביר איל טרופן NMLS # 874253, יועץ וסוכן משכנתאות מורשה Residential במדינות וושינגטון, אורגון, קליפורניה, וטקסס, ומומחה להלוואות עסקיות בעשרות מדינות נוספות: עבור אנשים רבים, בנית אשראי מאפס היא כמו הפרדוקס של הביצה והתרנגולת: כדי…

Responses