דיווח: סן אנטוניו בין 10 שוקי הנדל”ן הטובים ביותר שכדאי לשים עליהם עין בשנת 2024

מכירות הבתים הפרטיים בסן אנטוניו ירדו ב-15% בספטמבר לעומת השנה שעברה, לפי מחקר נפרד.

למרות שיעורי המשכנתאות שהגיעו לשיאים של 20 שנה, שוקי הנדל”ן בסן אנטוניו ובערים אחרות בחגורת השמש נראים מוכנים לעמוד בסערה, על פי מחקר חדש בתעשייה.

 

שוק הנדל”ן של סן אנטוניו דורג כשמיני הטוב ביותר במדינה עבור משקיעי נדל”ן בשנת 2024, על פי דו”ח ה-Emerging Trends in Real Estate שפורסם על ידי PricewaterhouseCoopers (PwC) ו- Urban Land Institute.

העיר אלאמו זינקה בארבעה מקומות בהשוואה לדו”ח אשתקד, שבוחן את 80 שוקי הדיור הגדולים בארה”ב.

המחקר שאל 2,000 מנהלי נדל”ן שאלות על בניית בתים יחד עם המלצות הקנייה, ההחזקה והמכירה שלהם עבור נכסים תעשייתיים, מולטי-משפחתיים, מלונאות, קמעונאות ומשרדים. שישה מתוך 10 השווקים המובילים לשנת הכספים הקרובה ממוקמים בחגורת השמש.

“שווקי חגורת השמש ממשיכים להיות מועדפים בשל גורמים כמו יוקר מחיה, איכות חיים וידידותיות עסקית, ושומרים על כוח המשיכה שלהם למרות השינויים האחרונים בתנאי השוק”, כתבו מחברי הדו”ח.

סיכויי הנדל”ן המובילים בשנת 2024, על פי הדו”ח הם:

 נאשוויל

פניקס

דאלאס-פורט וורת’

אטלנטה

אוסטין

סן דייגו

בוסטון

סן אנטוניו

ראלי-דורהאם

סיאטל

הדו”ח ציין כי שיעורי ריבית גבוהים יותר הכשילו את שוק הבתים החד-משפחתיים. במקביל, עליית העבודה מרחוק פגעה קשות בשוק הנכסים העירוניים ושטחי המשרדים.

בזמן העיתונות, הריבית הנוכחית של משכנתא קבועה ל-30 שנה היא 7.76%, השיעור הגבוה ביותר מאז שנת 2000, על פי נתונים של מלווה המשכנתאות פרדי מאק. יתרה מכך, סגירות המכירות של בתים צמודי קרקע בסן אנטוניו ירדו ב-15% בספטמבר בהשוואה לשנה שעברה, על פי דו”ח של מועצת המתווכים בסן אנטוניו.

למרות זאת, ערי חגורת השמש ב-10 הערים המובילות של דוח המגמות המתעוררות עדיין מבוקשות מאוד בשל יוקר המחיה, מזג האוויר החם ואיכות החיים, ציינו המחברים.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses