סיפור על שותפות חדשה

#יזם השבוע שרון דיין
#פוסט 6 – סיפור על שותפות חדשה
היום פוסט שישי ואחרון…נהניתי מאוד לשתף מעט מהדרך והסיפור שלי, קצת על התובנות, הצלחות, ידע, ניסיון וחברים שרכשתי. ברצוני להוקיר תודה עמוקה לצוות “נדלן ולעניין” ליאור לוסטיג, אבי בן מרדכי ונירית גולדמן על כך שהם פותחים את הקבוצה בפני יזמי נדל”ן מתחילים וותיקים ומאפשרים לנו לספר על עצמנו ולקבל חשיפה בשוק הנדל”ן בישראל.
היום אספר על שותפות חדשה שנוסדה לפני חצי שנה עם מטרה ברורה – להקים עסק נדלני ולהיות חברת יזמות נדל”ן משפיעה, בצמיחה מתמדת עם רבגוניות באפיקי השקעה בכדי למקסם את הרווחיות לשותפים ומשקיעים.
3VISIONS GROUP נוסדה ביחד עם אוהד ציבוטרו (צובו), בני ירושלמי ואנוכי. שלושה יזמים עם רקע מאוד שונה אך לכולנו אותה מטרה נעלה – להשיג חופש כלכלי, להתפתח מקצועית, לתרום חברתית ולהשפיע על כל הסובבים אותנו באופן כזה שיצרו עתיד טוב יותר להם ולמשפחתם.
Chobo Ohad – את רוב חייו אוהד בילה בחיל האוויר, רכש ערכים, חשיבה ביקורתית, סדר, ארגון וירידה לפרטים ומנגד ראייה מערכתית רחבה, תכנון קדימה ובניית תוכניות רב שנתיות הן חלק אינטגרלי באופי שלו. את כל הערכים הוא מביא לעולם הנדל”ן ולעסק שבנינו, מתוך כוונה לייצר מנגנון שעובד באופן יעיל ואפקטיבי.
Benny Yerushalmi – לאורך כל הקריירה בתעשייה בני תמיד נמשך לתפקידים ששילבו הנעה של אנשים, חדשנות ויצירתיות. עם השנים הוא הבין שהוא צריך להשקיע בעצמו וזה הביא אותו להיכנס לעולם הנדל”ן. בחברה הוא מביא לידי ביטוי הנעה של אנשים באשר הם, יצירתיות בלי סוף והרבה זמן איכותי שלו.
על עצמי כבר סיפרתי בפוסטים הראשונים. לעולם הנדל”ן אני מביא את הידע והתשוקה שלי בתחומי המכירות, שיווק, אסטרטגיה, ניסיון בעבודה מול שווקים בינלאומיים, תודעת שירות גבוהה ופתרונות עם ערך מוסף למשקיעים.
אז למה שותפות?! שלושתנו עברנו כברת דרך בחיים המקצועיים, השילוב של שלושה יזמים עם חזון משותף לעתיד מביא אותנו למקסם את החוזקות שלנו וביחד ליצור מנגנון של עסק נדלני מבטיח. תיאור התפקיד והאחריות של כל אחד מאיתנו ברורה מ day one ובמהלך החודשים האחרונים אנחנו עובדים על מספר רב של עסקאות עם משקיעים. המטרה הנעלה, השותפים, המשקיעים, קשת הספקים כל רובד של העסק מוציא מאיתנו את המקסימום ושילוב הכוחות מייצר תמונה מנצחת.
שותפים טובים – חברים לחיים
ותודה אחרונה לאשתי רוית שמלווה אותי ותומכת כל הזמן, לילדים המתוקים שלי, למנטורים שמעצימים אותי, קולגות, חברים ומשקיעים שמתקדמים איתי וביחד אנחנו יוצרים עתיד כלכלי חדש.
נשמח לתת פרטים על אפיקי השקעה בחברה 3VISIONS GROUP.
ליצירת קשר:
0523200714
sharon@3visionsgroup.com
Related News Real Estate Entrepreneurs  

חברות נדל”ן נבחרות

Responses