סקירת שוק 2019

קולומבוס, אוהיו

אוכלוסיית מטרו:

2.1 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

56,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.6%

חציון מחיר הבית:

105,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,000 דולר

קולומבוס היא בירת אוהיו, מושב המחוז של פרנקלין קאונטי, והעיר הגדולה במדינה. בשנים האחרונות התגלה כאחת הערים המתוחכמות ביותר מבחינה טכנולוגית במדינה. הוא ביתם של מכון הזיכרון בטל, קרן המחקר והפיתוח הפרטית הגדולה בעולם, ואוניברסיטת מדינת אוהיו, הקמפוס האוניברסיטאי השלישי בגודלו במדינה.

מדוע להשקיע כאן?

קולומבוס מציע הזדמנויות נהדרות למשקיעים כיום. זה נכון במיוחד עבור מי שמחפש השקעה משתלמת, תזרים מזומנים חזק, וסיכוי טוב לצמיחת מניות.

  • “# 11 המקומות הטובים ביותר לעסקים ולקריירה” – פורבס
  • “כערים הטובות ביותר באמריקה לחיות בהן” – שבוע העסקים
  • “עיר מדורגת 10 הגדולות ביותר להתגורר בה” – פורבס
צפה בוידאו
Miami Deals
נדל"ן ולעניין

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.

X