סקירת שוק

קולומבוס, אוהיו

אוכלוסיית מטרו:

2.1 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

56,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.6%

חציון מחיר הבית:

105,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,000 דולר

קולומבוס היא בירת אוהיו, מושב המחוז של פרנקלין קאונטי, והעיר הגדולה במדינה. בשנים האחרונות קולומבוס התגלתה כאחת הערים המתוחכמות ביותר מבחינה טכנולוגית במדינה. העיר היא ביתם של מכון הזיכרון בטל, קרן המחקר והפיתוח הפרטית הגדולה בעולם, ואוניברסיטת מדינת אוהיו, הקמפוס האוניברסיטאי השלישי בגודלו במדינה.

מדוע להשקיע כאן?

קולומבוס מציעה הזדמנויות נהדרות למשקיעים כיום. זה נכון במיוחד עבור מי שמחפש השקעה משתלמת, תזרים מזומנים חזק, וסיכוי טוב לעליית ערך.

  • “# 11 המקומות הטובים ביותר לעסקים ולקריירה” – פורבס
  • “כערים הטובות ביותר באמריקה לחיות בהן” – שבוע העסקים
  • “עיר מדורגת 10 הגדולות ביותר להתגורר בה” – פורבס

קולומבוס היא עיר הבירה של מדינת אוהיו בארצות הברית. היא קרויה על שמו של כריסטופר קולומבוס, מגלה יבשת אמריקה.

בנוסף משמשת העיר כמקום המושב (County seat) של מחוז פרנקלין. זוהי העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר במדינת אוהיו, וה-14 בגודל אוכלוסייתה בארצות הברית כולה. מספר תושביה הוא 905,748 (נכון ל-2020). מספר התושבים במטרופולין של העיר הוא 2,138,926 (נכון ל-2020).

העיר ממוקמת במפגש הנהרות סאיוטו ואולֶנטֶגִ’י. האקלים בקולומבוס, כבמרבית אוהיו, הוא אקלים יבשתי לח (Humid continental climate), שבו קיץ חם ולח, בעוד החורפים קרים מאוד ועם מיעוט משקעים.

בקולומבוס נמצא הקמפוס הראשי של אוניברסיטת המדינה של אוהיו, שנוסדה בשנת 1870 והיא אחת האוניברסיטאות הציבוריות הגדולות בארצות הברית.

האם כבר קבעתם פגישת אסטרטגיה? 

האם כבר קבעתם פגישת אסטרטגיה? 

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של בתים ובניינים רב-משפחתיים.

ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג נדל”ן ולעניין, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן של ארה”ב”.

ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה בתחומי ההשקעות, המימון ולימודי הנדל”ן.