#יזם השבוע – פוסט מספר 4 –  עבודה בשלט רחוקאחת השאלות שעולות לא מעט היא האם אפשר...
Avertice
#יזם השבוע – פוסט מספר 4 – עבודה בשלט רחוק
אחת השאלות שעולות לא מעט היא האם אפשר לנהל את כל הדבר הזה שנקרא עסקת פליפ בשלט רחוק, כשאתם יושבים מול המחשב בישראל והעסקה מתבצעת בארה"ב הרחוקה…
אז אני אתחיל ואגיד שברור שמי שנמצא פיזית בשטח הופך את הדברים ליותר קלים במובן מסוים ומאפשר לך לשלוט בתהליך בצורה יותר הדוקה.
מכוון שאני ידעתי מההתחלה קודם כל שאני רוצה לעשות הרבה עסקאות במספר אזורים מה שבפועל לא היה עוזר לי באמת אם הייתי נמצא פיזית בארה"ב מכוון שאתה לא יכול להיות בעת ובעונה אחת בכל המקומות ככה שזה לא ממש רלוונטי איפה אני נמצא.
ודבר שני שאין לי ולא הייתה לי כוונה לעבור לגור בארה"ב.
ולכן כש 2 התנאים האלו מתקיימים לא הייתה לי ברירה אחרת אלא למצוא דרך (שיטה) שתאפשר לי לנהל את זה "בשלט רחוק" בצורה אופטימלית וטובה, כשאני אומר אופטימלית וטובה זה אומר שהבנתי שהעובדה שאם אני הייתי שם הייתי יכול לעשות את זה יותר טוב לא אומרת שזה לא יכול להתבצע שאני לא שם ויהיה מספיק טוב כדי להשיג את התוצאה הדרושה.
וגם היום שאנחנו טסים כל מספר חודשים לארה"ב זה בעיקר כדי לייצר שיתופי פעולה חדשים, לחזק את הקשר האישי עם הצוות המקומי ולקדם תהליכים, לא בכדי לאתר עסקאות או לנהל שיפוץ (זה לא יקדם אותי באמת לשום מקום)
בכדי שהדבר הזה כן יתאפשר אתם תצטרכו לעבוד קשה כדי לבנות צוות מקומי איכותי וטוב, אתם תדרשו לדעת לנהל ולפקח כל שלב ושלב בתהליך ולשלוט בו ולהבין שגם פה מדובר בתהליך שלא קורה ביום אחד.
אני מסתכל על זה כמו על העסק שלי בארץ, בתחילת הדרך אני הייתי מפרסם, אני הייתי מוכר, אני הייתי עושה הכל, אבל בשלב מסוים אתה מבין שכדי להתקדם ולהתפחת אתה צריך להביא צוות איכותי של אנשים שיעשו את העבודה במקומך כדי שתוכל להתעסק בדברים החשובים באמת, אז נכון אני די בטוח עד היום שאני כנראה האיש מכירות הכי טוב בחברה שלי , זה לא אומר שאני צריך להמשיך לעשות מכירות ( וגם לא בטוח שמה שאני חושב באמת נכון J ) , כדי לבנות עסק טוב צריך צוות איכותי וזה נכון גם להשקעות נדל"ן בארה"ב
אני יודע שיש מגוון של דעות לכאן ולכאן, אלו שעושים את זה מארה"ב יגידו לכם שאי אפשר אחרת וזה חייב לקרות שאתם שם בפועל כי יש המון דברים שמחייבים את הנוכחות שלכם
ואלו כמוני שעושים את זה מכאן (ישראל) יגידו לכם שאפשר גם אחרת וזה לא מחייב וזה עובד ומצליח לא רע בכלל
האמת? שניהם צודקים, כל אחד צודק במה שהוא בוחר להאמין, מה שתאמינו בו יעבוד עבורכם…

מצרף לכם תמונות מנכסים שנמכרו בחודשים האחרוניםקישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

Tags:

1
הגב

Please Login to comment
1 שרשור תגובות
0 מענה לשרשור
0 עוקבים
 
התגובה שאהבו הכי הרבה
שרשור התגובות האהוב ביותר
1 כותבי התגובות
Nirit Goldman כותבי תגובות אחרונים
  הרשמו  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורגות
הודעה על
Nirit Goldman
אורח
Nirit Goldman

תמונות יפות! 🏆

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X