עברו ל-10 העיירות הללו בפלורידה אם אתם רוצים להתרחק מהכל

עם כל כך הרבה אנשים שעוברים למדינת השמש מדי שנה, העיר שלך עשויה להתחיל להרגיש קצת צפופה. אם אתם מחפשים מקום רגוע יותר שבו תוכלו לחיות את החיים בקצב איטי יותר, תחשבו לבדוק את אחת מהעיירות הקטנטנות האלה:


1. סידר קיי
סידר קי מפורסמת בזכות הצדפות שלה ובסגנון פלורידה העתיקה. ברגע שתבקרו כאן, לעולם לא תרצו לעזוב.

2. מיקאנופיה
עיירה זו ליד גיינסוויל היא אוצר אהוב של עתיקות. תיהנו מהחיים בקצב איטי יותר ברחובות שלאורכם אלונים מוצלים ובניינים היסטוריים.


3. לייק פלאסיד
לייק פלאסיד ידוע בציורי הקיר המקסימים שמפארים את מחוז מרכז העיר ההיסטורי שלה, יחד עם היותה בירת הקלדיום של העולם. אתה יכול להירגע בעיירה הקטנה הזו המונה פחות מ-2,000 איש.


4. אפלאצ’יקולה
העיירה הקטנה הזו בצפון מערב פלורידה מפורסמת בזכות הצדפות הענקיות והטעימות שלה. ביקור בכפר הדייגים האותנטי הזה הוא כמו הליכה אחורה בזמן.


5. סן אנטוניו
בעיירה זו במחוז פאסקו יש רק כ-1,000 תושבים. היא נוסדה כקהילה קתולית בשנות ה-1800, ועכשיו היא ביתו של פסטיבל רעשנים שנתי מהנה מאוד.


6. צ’יפלי
לא רק שהעיירה הקטנה והמנומנמת הזו של פחות מ-4,000 תושבים מקסימה, היא ביתה של שתיים מהאטרקציות הייחודיות של פלורידה: פארק פולינג ווטרס ושמורת הטבע סיקרסט לזאבים.


7. ווייט ספרינגס
ווייט ספרינגס היא עיירה של כ-800 תושבים בצפון מזרח פלורידה. בעיירה הזו על נהר סוואני יש רובע היסטורי נהדר ושרידים של בית מרחץ שהיה האטרקציה התיירותית הראשונה של פלורידה. יש גם פארק לאומי של מרכז התרבות העממית סטיבן פוסטר, הפופולרי במיוחד בחודש מאי במהלך פסטיבל הפולק של פלורידה.


8. דפוניאק ספרינגס
עיירת פננדל זו ידועה במבנים ההיסטוריים שלה ובבתים ויקטוריאניים מוזרים.


9. מקינטוש
בעיירה הקטנה הזו של פחות מ-500 אנשים בין גיינסוויל לאוקלה יש רובע היסטורי מקסים. שמרו על ההיסטוריה ותבקרו בפסטיבל שנות ה-90 שלהם ב-24 באוקטובר.


10. קרסנט סיטי
עיירה זעירה זו שוכנת בין שני אגמים במחוז פוטנם. פסטיבל השפמנון השנתי, הנערך מדי חודש אפריל, מושך אליו מבקרים מכל רחבי המדינה.

האם אתה גר (או מבקר) באחת מהעיירות הללו? מהי העיירה הקטנטנה האהובה עליך בפלורידה?

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

XXX NW North Macedo Blvd, Port St. Lucie, FL 34983

Property Details Property Type: Single Family Residence Bedrooms: 4 Bathrooms: 2 Total Size: 1,650 SQ FT Lot Size: 10,000 SQ FT Parking:2 car garage Heating features: Forced Air Cooling: Central Built-In: 2005 How to Contact Us about this property and keep being informed of our future deals? For additional information about this property, fill up […]

Visit Lake Placid, Florida

יש כל כך הרבה דברים שהופכים את לייק פלאסיד, פלורידה למקום ייחודי ונפלא לעבוד ולחיות בו. לייק פלסיד, פלורידה נמצאת במחוז היילנדס. השכנה הגדולה הקרובה…

Responses