מנכ”ל גולדמן זקס, דיוויד סולומון, מזהיר מפני כאב צפוי לנדל”ן מסחרי

נקודות מפתח

מנכ”ל גולדמן זקס, דיוויד סולומון, אמר לשרה אייזן מ-CNBC שהחברה הניו יורקית תפרסם ברבעון השני ירידת ערך בהלוואות והשקעות במניות הקשורות לנדל”ן מסחרי.

“אין ספק ששוק הנדל”ן, ובפרט הנדל”ן המסחרי, נכנס ללחץ”, אמר סולומון בראיון ל-CNBC “Squawk on the Street”.

בנוסף לפעילות ההלוואות של גולדמן, היא גם לקחה חלקים ישירים בנדל”ן שיתמודדו גם עם הורדות, אמר סולומון.

מנכ”ל גולדמן זאקס, דיוויד סולומון, אמר ביום שני כי הבנק שלו יחשוף הורדות מחירים על אחזקות נדל”ן מסחרי, כאשר הענף מתמודד עם ריביות גבוהות יותר.

סולומון אמר לשרה אייזן מ-CNBC שהחברה מניו יורק תפרסם ברבעון השני ירידת ערך בהלוואות והשקעות במניות הקשורות לנדל”ן מסחרי. חברות פיננסיות מכירות במחדלים בהלוואות ובערכות שווי יורדות כהפחתות המשפיעות על התוצאות הרבעווניות.

“אין ספק ששוק הנדל”ן, ובפרט הנדל”ן המסחרי, נכנס ללחץ”, אמר בראיון ל-CNBC “Squawk on the Street”. “אנחנו נראה כמה ירידת ערך בהלוואות שיזרמו דרך ההפרשה הסיטונאית שלנו” ברבעון זה.

לאחר שנים של ריביות נמוכות והערכות שווי גבוהות לבנייני משרדים, הענף נמצא בבעיה של הסתגלות כואבת לעלויות אשראי גבוהות יותר ושיעורי תפוסה נמוכים יותר עקב המעבר לעבודה מרחוק. חלק מבעלי הנכסים התרחקו מהחזקות במקום ממימון מחדש להלוואות שלהם. ברירות מחדל רק החלו להופיע בתוצאות של הבנקים. גולדמן רשמה ירידת ערך של כמעט 400 מיליון דולר ברבעון הראשון על הלוואות נדל”ן, לפי סולומון.

בנוסף לפעילות ההלוואות של גולדמן, הם גם לקחו חלקים ישירים בנדל”ן כשהם הגבירו את ההשקעות האלטרנטיביות שלהם בעשור האחרון, אמר סולומון.

“אנחנו חושבים שאנחנו ואחרים מסמנים את ההשקעות הללו בהתחשב בסביבה ברבעון זה וברבעונים הבאים”, אמר סולומון.

בעוד שההפחתות הן “בהחלט רוח נגדית” עבור הבנק, הן “ניתנות לניהול” בהקשר של העסקים הכוללים של גולדמן, אמר.

עם זאת, הם עשויים להיות פחות ניתנים לניהול עבור בנקים קטנים יותר. כשני שלישים מההלוואות של התעשייה מקורן במוסדות אזוריים ובינוניים, אמר סולומון.

“זה פשוט משהו שנצטרך לעבוד עליו”, אמר. “כנראה שיהיו כמה מהמורות וקצת כאב לאורך הדרך עבור מספר משתתפים.”

בראיון רחב ההיקף אמר סולומון שהוא “מופתע” מהחוסן של כלכלת ארה”ב, והוא ראה “ניצנים ירוקים” צצים לאחר תקופה של פעילות מאופקת בשוקי ההון.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

כיצד ניתן לקבל אשראי ללא דירוג אשראי?

בניית אשראי מאפס שאלה: הגענו לכאן לאחרונה, ואנחנו לא מצליחים לקבל שום אשראי בגלל שאין לנו הסטוריית אשראי… מה עושים? מסביר איל טרופן NMLS # 874253, יועץ וסוכן משכנתאות מורשה Residential במדינות וושינגטון, אורגון, קליפורניה, וטקסס, ומומחה להלוואות עסקיות בעשרות מדינות נוספות: עבור אנשים רבים, בנית אשראי מאפס היא כמו הפרדוקס של הביצה והתרנגולת: כדי…

Responses

  1. Har du ledt efter finansieringsmuligheder til dit nye boligkøb, byggeri, ejendomslån, refinansiering, gældssanering, personlige eller forretningsmæssige formål? Velkommen til fremtiden! Finansiering gjort let hos os. Kontakt os, da vi tilbyder vores finansielle service til en lav og overkommelig rente på 3% for lang og kort låneperiode, med 100% garantilån. Interesseret ansøger skal kontakte os for yderligere låneoptagelsesprocedurer via: [email protected]