אני מומחה לפרישה: 7 המדינות האלה טובות יותר לפרישה מפלורידה

הפרישה לפלורידה הייתה של אמריקאים החלום במשך דורות, הודות לחופים היפים של המדינה, מזג האוויר הטרופי, המגוון התרבותי והווריאציות האינסופיות של תרבויות ואווירות אזוריות ייחודיות. אבל, החלום נסחף מחוץ להישג ידם של רבים.

עלות הדיור בפלורידה זינקה, עם שווי בית חציוני של כמעט 393,000 דולר הרבה מעל החציון הארצי האסור ממילא של 348,539 דולר.

כמו כן, משבר הביטוח המתמשך של המדינה מתגלגל לקראת קטסטרופה וההוריקנים שפקדו זמן רב את הקיץ והסתיו של פלורידה הופכים תכופים וחמורים יותר. כל זה, בתוספת הופעתה של המדינה כמוקד של מלחמות פוליטיות ותרבותיות של אמריקה, גורם לכמה אנשים לחשוב מחדש על מדינת השמש כיעד הפנסיה. אבל אילו מדינות מציעות אלטרנטיבה טובה יותר?

דיברנו עם שני מומחי פרישה – אחד שמייעץ לקשישים בכל ההיבטים של חיים טובים בהמשך החיים ואחר שמתמחה בנדל”ן לגמלאים – שהציעו כמה מדינות שמעניקות לפלורידה את הכסף שלה.

אלבמה

זאק שלי, סוכן נדל”ן מדאלאס, מפתח קרקעות ויועץ השקעות, הקים את A-List Properties כדי לעזור לגמלאים למצוא את בתי החלומות שלהם או נכסי ההשקעה שלהם. הוא שם עין על הגבול הצפון-מערבי הרחוק של פלורידה.

“אלבמה היא אחת המדינות הידידותיות ביותר למס עבור פנסיונרים”, אמר שלי. “למדינה אין מסים על קצבאות ביטוח לאומי, הכנסות מפנסיה או משיכות מחשבונות פרישה כמו 401(k)s ו-IRA. זה הופך אותו ליעד אטרקטיבי עבור פנסיונרים המעוניינים למתוח את הכנסתם מהפנסיה. בנוסף למדיניות ידידותית למס, אלבמה מתהדרת גם ביוקר מחיה נמוך בהשוואה למדינות אחרות, מה שמקל על ניהול ההוצאות בתקציב פרישה קבוע. למדינה יש גם אקלים מתון, עם קיץ חמים וחורפים מתונים, שיכולים להיות מושכים את אלה שמחפשים לברוח מאקלים קשה יותר במהלך שנות הפרישה שלהם”.

ויומינג

שלי ציין את המדינה הפחות מאוכלסת באמריקה כיעד נוסף ידידותי לתקציב שאינו מטיל מס על הטבות ביטוח לאומי או משיכות בחשבון פרישה.

“לוויומינג גם אין מס הכנסה של המדינה, מה שהופך אותה למיקום אידיאלי עבור פנסיונרים המעוניינים למזער את נטל המס שלהם”, אמר. “למדינה יש גם יוקר מחיה נמוך ואפשרויות דיור בר השגה, מה שהופך אותה לבחירה יציבה כלכלית לפנסיה. בנוסף ליתרונות הפיננסיים שלה, וויומינג מציעה שפע של פעילויות חוצות ונופים טבעיים מדהימים עבור פנסיונרים לחקור. עם פארקים לאומיים כמו ילוסטון וגראנד טיטון בגבולותיה, לא חסרות הזדמנויות לבילוי והרפתקאות בחוץ”.

דרום קרוליינה

בחזרה בדרום מזרח, שלי מציג את דרום קרוליינה כיעד פרישה שלא ניתן להתעלם ממנו עם הרבה יתרונות.

“למדינה יש יוקר מחיה נמוך ואפשרויות דיור בר השגה, מה שהופך אותה לבחירה אטרקטיבית עבור אלה המעוניינים למתוח את תקציב הפרישה שלהם”, אמר. “בנוסף, דרום קרוליינה אינה מטילה מס על הטבות ביטוח לאומי ומציעה ניכויים נדיבים עבור צורות אחרות של הכנסה מפרישה. פנסיונרים בדרום קרוליינה יכולים ליהנות גם מאקלים מתון, חופים יפים ומורשת תרבותית והיסטורית עשירה. למדינה יש הרבה עיירות וערים מקסימות המספקות קצב חיים איטי יותר, מושלם עבור אלה המחפשים להירגע במהלך שנות הפרישה שלהם”.

ניו המפשייר

אמבר דיקסון היא המנכ”לית של Elderly Guides, ארגון המוקדש למתן מענה וסיוע לקשישים במגוון נושאים – כולל רילוקיישן בפנסיה. היא שמה לב למגמה האחרונה של אמריקאים מבוגרים מגרדים את מדינת השמש מהרשימות הקצרות שלהם.

“למרות שפלורידה היא בחירה פופולרית לפנסיה בשל האקלים החם שלה והטבות המס שלה, יש מדינות אחרות שיכולות להציע לגמלאים חוויה הוליסטית ומעשירה יותר”, אמרה. “ניו המפשייר היא בחירה מצוינת בשל איכות החיים הגבוהה שלה, שירותי הבריאות המצוינים ושיעורי הפשיעה הנמוכים שלה. למרות יוקר המחיה שלו, היופי הטבעי והזדמנויות הבילוי בחוץ הופכים אותו לבחירה משכנעת.”

דרום דקוטה

מבחינת אקלים, תרבות וגיאוגרפיה, מדינת הר ראשמור נמצאת בערך הכי רחוק שאפשר להגיע מפלורידה – אבל זה לא אומר שזה לא מקום נהדר לפרוש.

“לדרום דקוטה יש יוקר מחיה נמוך ואיכות בריאות גבוהה, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור פנסיונרים”, אמרה דיקסון. “למדינה יש גם מבנה מס נוח לגמלאים ותחושת קהילה חזקה”.

קולורדו

דיקסון גם מצטטת את קולורדו כ”בחירה מצוינת עבור פנסיונרים פעילים”. היא אמרה, “היא מספקת שפע של פעילויות חוצות, מטיולי הליכה ועד סקי. המדינה גם מדורגת גבוה ברווחה הכללית, עם שירותי בריאות מצוינים ושיעור פשיעה נמוך מהממוצע”.

יוטה

על הגבול המערבי של קולורדו שוכן מקלט פרישה הררי נוסף, המציע הרבה מאותן יתרונות לגמלאים פעילים.

“יוטה מציעה איכות חיים גבוהה עם התמקדות בבריאות ובריאות”, אמר דיקסון. “הנופים הטבעיים המדהימים שלה מספקים שפע של הזדמנויות לחקר ופעילות גופנית, אידיאלי לשמירה על אורח חיים בריא בפרישה”.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

180 Units, Park 45, Houston, Texas

This offer is for accredited investors The acquisition of Park 45 Apartments in Houston, Texas. The 150 units Multifamily property is located in the desirable submarket of Spring/Tomball EXECUTIVE SUMMARY Nadlan Invest is offering the opportunity to invest in the acquisition of Park45 Apartments in Houston, Texas. The 180 units Multifamily property is located in […]

Responses