למה כדאי להיעזר במתווך בארה"ב למרות העמלה הגבוהה?

❓למה מתווכים בארה"ב מרוויחים 6%! עמלה ❓ ❓ולמה למרות זאת כדאי להיעזר במתווך כשאנחנו רוצים למכור❓ כשאני מספר לאנשים על ההוצאות, שיש לנו על נכס בעת המכירה ומציין שעמלת התיווך היא 6%, כמעט תמיד מרימים גבה ושואלים אותי - "מה? זה המון כסף!!! בוא נלך להיות מתווכים בארה"ב! כאן בישראל אנחנו רגילים לשלם למתווך 2%…

הצפייה בהמשך תוכן זה שמורה לחברי מועדון הנדל"ן Real Smart . הצטרפו עכשיו למועדון!

לחצו כאן לפרטים על ההטבות השונות לחברי מועדון ותוכניות המנוי השונות.

כדי לצפות בהמשך התוכן בבקשה הרשמו כחברים במועדון הנדל"ן בלחיצה כאן

במידה ואתם כבר חברים במועדון, הכנסו לאתר בלחיצה כאן.

9
הגב

Please Login to comment
9 שרשור תגובות
0 מענה לשרשור
0 עוקבים
 
התגובה שאהבו הכי הרבה
שרשור התגובות האהוב ביותר
0 כותבי התגובות
חבר בפורום נדלן ארצות הברית כותבי תגובות אחרונים
  הרשמו  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורגות
הודעה על
חבר אנונימי בפורום
אדמין

כשקראתי את ההסבר שלך פתאום התחוור לי הגאונות של השיטה לשליטה על שוק הקונים שיעבדו רק עם מתווך, הרי כל הסיבה שבן אדם לא יעבד עם מתווך בגלל שזה עולה כסף, אבל ברגע שהקונה לא משלם אז כל הקונים הולכים למתווכים ואז השוק נשלט בידי מתווכים. למרות שבעיקרון הכל צחוק כי מה זה משנה מי משלם בפועל, בסופו של יום זה משפיע על מחיר המכירה, כמובן שזה לא השפעה ישירה אבל משפיע. זה מזכיר לי שמכרתי דירה בארץ והיה לי מתווך עם בלעדיות ובא אלי קונה לא דרך המתווך שאמר לי שהוא רוצה לקנות אבל הוא לא מסכים לשלם תיווך.… קרא עוד »

חבר אנונימי בפורום
אדמין

תודה על הפוסט

חבר אנונימי בפורום
אדמין

הסבר ממצה. תודה Efi Danieli

חבר אנונימי בפורום
אדמין

2% בארץ לתיווך?
מתווך צריך להיות רב אמן כדי לשכנע מוכר לשלם 2%, או שהמוכר צריך להיות מאאאד מוטיווייטד.

חבר אנונימי בפורום
אדמין

להרחיב קצת על הנושא עמלת מכירה בדרך כלל עיי מוכר במכירה רגילה. במכירות אחרות. Whole sale and sherif sale בהרבה מקרים העמלה מגיעה מהקונה.

חבר אנונימי בפורום
אדמין

Moti Orange

חבר אנונימי בפורום
אדמין

תודה רבה!

חבר אנונימי בפורום
אדמין

אניממניח שמחירי הנכסים מגלמיםצלםחות חלק מעלויות המכירה הסטנדרטיים,כגון תיווך?

חבר אנונימי בפורום
אדמין

פוסט מצוין ואוסיף ואמר שבארה"ב המתווך הוא כמו עורך דין כותב את ההצעה. בעוד בארץ הוא אחראי על מציאת הנכס ומו"מ ואז נשלח לעורכי דין שגם להם משלמים ובגלל שזה עבר ידיים לעיתים יש חוסר התאמות בין מה שסוכם בהתחלה שהמתווך היה בתמונה. בקיצור הרעיון שהמתווך באמריקה אחראי על כל צדדי העיסקה עושה את העיסקה זורמת במינמום תקלות.

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X