חפש כתבות

קטגוריות

Recent Posts

דפדפו לכתבות הבאות

תגיות

Latest updates

Groups

Members

צור קשר

צרו קשר - ייעוץ חינם!

הבניין המושך ביותר של וושינגטון די.סי

כרים ראשיד מתכנן בניין מגורים בולט מצפון לרחוב H

אנו מרעננים את זכרונכם בכמה מהדברים הטובים, המסקרנים ביותר בוושינגטון, תהנו.

למרות שפרויקט חדש שתוכנן ב-Union Market אולי הציע את הקונספט העיצובי הבולט ביותר ב-DC, זה היה עיבוד לפרויקט שהוצע בטרינידד שאולי הרים את הגבות הכי הרבה.

Urbanico Realty Group גייסה את המעצב התעשייתי כרים ראשיד ואת משרדו Kurv Architecture לתכנן בניין בן 37 יחידות דיור שהחליפו את הפנצ’ריה ברחוב 1200 Bladensburg Road NE.

היחידות יתפרשו בין דירות סטודיו לשני חדרי שינה, ובית קפה מקומי או מסעדה שהם יהיו השוכרים בקומת הקרקע. חמש מהיחידות יהיו ברות השגה למשקי בית שמרוויחים עד 80 אחוז מההכנסה החציונית של המשפחה (MFI), בעוד חדר שינה אחד נוסף יהיה בר השגה למשקי בית שמרוויחים עד 50 אחוזי MFI.

קבוצת Urbanico Realty מרחיבה את הנוכחות שלה סביב מסדרון כביש Bladensburg עם פיתוח חדש ומרשים שתוכנן על ידי המעצב התעשייתי כרים ראשיד. Bonstra Haresign הוא האדריכל הבכיר ו-Kurv Architecture סייע בתכנון הבניין; מנהל העיצוב של Kurv, כרים ראשיד, ידוע בעיצובים מחוץ לקופסה לבניינים ברחבי העולם.

העיבוד של העיצוב שהתקבל עורר מספר תגובות כשהופיע לראשונה,  למשל, מגיב אחד השווה את הבניין לספריית MLK בעיצוב-
Ludwig Mies van der Rohe.

Martin Luther King Jr. Memorial Library

עיצוב הבניין עשוי להיראות יוצא דופן עבור DC ואין ספק שהוא מאוד ליניארי בהשוואה לעיצובי הבניין האחרים של ראשיד, שרבים מהם משלבים צבעי הדגשה בהירים עם צורות מופשטות לחלונות ולבניין. באשר לבניינים הקוסמופוליטיים המקיפים את הפיתוח החדש שהוצע, השותף המנהל של Urbanico, אייזיק פינטו, אמר שהם בחירה אסתטית בלבד עבור האזור.

.

“רצינו שהפרויקט יתפקד כזרז לצעד האבולוציוני הבא של Bladensburg Road כפי שאנו רואים אותו, אבל גם להראות את ה-DNA המוצק שלנו בצורה הטובה ביותר, ואני מאמין שהשניים לא כל כך שונים”, שיתף פינטו. “כרים היה בחירה טבעית לתכנון עבורנו את הפרויקט הזה. פילוסופית העיצוב הדמוקרטי והאחראית לסביבה שלו ענתה בצורה מושלמת על רשימת התיוג שלנו. המטרה שלנו היא ליצור בניין מיוחד במינו, חדשני תוך שימוש בחומרים ובשיטות בר-קיימא לסביבה, ועדיין להיות מסוגלים ליצור את המוצר הסופי. נגיש לקהל רחב ככל האפשר”

לפיכך, היזם מזמין משקיעים לקחת חלק בפרויקט עם מינימום סיכונים והוצאות בלתי צפויות, ואפשרות אמיתית לעליה מידית לקרקע.
לאחר השלמת הבניה, הדירות והמתחם המסחרי יושכרו, והפרויקט כולו יימכר כמקשה אחת וזאת לאחר תקופה של כ-12 חודשי שכירות יציבים של הפרויקט. הפרויקט צפוי להסתיים בתוך כ-3 שנים.
 

Responses

Responses

בחר או חפש כתבות נוספות

אולי יעניין אתכם גם...

X