שלי נועם פוסט סיכום

#יזםהשבוע שלי נועם #פוסט6
 
בוקר טוב ושישי שמח 🌞
לא ייאמן שנגמר השבוע. בתחילת השבוע התחילה לה שנה חדשה והנה אנחנו כבר בפתחו של יום כיפור.
 
היה לי כבוד גדול לשתף את המסע שלי בעולם הנדל”ן ואת התובנות שרכשתי בדרך ומקווה שהצלחתי לתרום ולו בקצת מהידע שצברתי בשנים האחרונות.
 
תודה רבה לכל מי שהגיב, תמך, פרגן ופנה בפרטי. אם עוד לא עניתי זה רק בגלל כמות הפניות ומבטיחה לענות בהקדם.
 
רוצה להודות שוב לאבי Avi Ben Mordechay וליאור Lior Lustig על ההזמנה לקחת חלק בפרוייקט “יזמ/ת השבוע” ועל ניהול הקבוצה המשובחת הזו.
 
אז מה היה לנו השבוע?
שיתפתי אתכם על הרקע שלי ומה הוביל אותי לעולם הנדל”ן, על היציאה הלא פשוטה מכלוב הזהב, על כמה נעים וקל יותר לעשות את הדרך עם שותפים ומנגד כמה חשוב להסדיר איתם ועם המשקיעים את מערכות היחסים כדי להימנע מכאבי ראש בעתיד, על תרחישים הזויים שיכולים לקרות לנכסים שלנו וכמה חשוב לבטח אותם באופן הנכון, על עסקאות טובות ועסקאות פחות טובות ואיך ניהול עצמי יכול להעלות משמעותית את התשואה.
 
קצת עלי ועל העשייה הנדל”נית שלי בתקופה האחרונה:
בשנים האחרונות אני והשותפה שלי אפרת רכשנו עשרות נכסים עבורנו ועבור משקיעים ואנו מתמקדות בעיקר בנכסים להשכרה בקליבלנד ובטולדו (אוהיו) ובמילווקי (וויסקונסין) שניתן למנף בשיטת ה- BRRRR.
כדי למקסם את הרווח ולקבל שכירות שהיא יותר ודאית יצרנו קשרים עם ארגוני סיוע ממשלתיים/עירוניים (סקשן 8 ורנט אסיסטנס) ואנחנו משתדלות כיום להשכיר את רוב הנכסים שלנו ושל המשקיעים דרך ארגונים אלו.
מדי פעם כשמגיע אלינו נכס מתאים אנחנו עושות גם פליפים קטנים כדי להגדיל את ההון שלנו וגם לפליפים אנחנו מצרפות פעמים רבות משקיעים/ות.
 
בשנה האחרונה התחלנו גם להשקיע ביוון ויש לנו 2 פרוייקטים מדליקים שמיועדים ל- airbnb שאנחנו שותפות בהם ומציעות אותם למשקיעים שמעדיפים להשקיע במרחק קצר יותר מישראל.
 
חוץ מזה, אני שותפה בעסק משפחתי של תיווך וליווי משקיעים בישראל בעיקר באזור המרכז והשרון – נועם נדל”ן.
בשנה האחרונה בעקבות הירידה הקלה במחירי הנדל”ן ניתן לאתר לא מעט מציאות גם בישראל, ואפילו באזור המרכז, והמומחיות שלנו היא למצוא עסקאות אטרקטיביות מתחת למחיר השוק, לסייע בשיפוץ, בהשכרה, במכירה וגם בניהול הנכס במידת הצורך.
 
מזמינה אתכם להגיב, לשאול ולהתייעץ כאן או בפרטי, בכל עניין שהוא שנוגע לארה”ב, ליוון או לישראל (או לכל דבר אחר).
מייל: shellynoam@gmail.com , snekholdings@gmail.com
טלפון: 054-6555892
מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק – Sky homes Investments
 
 
מאחלת לכולנו להנות מהדרך ומהעשייה ולהמשיך לישון בלילה גם כשצצים אתגרים מדי פעם – הם רק נועדו לחזק אותנו וכידוע מה שלא הורג מחשל.
 
חברים, גמר חתימה טובה וצום קל.
בואו נהיה טובים כל השנה לעצמנו ולאחרים ויהיה פחות על מה לכפר 😊
ושתהיה לנו שנה טובה, רגועה ורווחית 🥂
Related News Real Estate Entrepreneurs  

חברות נדל”ן נבחרות

Responses