שיעורי משכנתא ל-30 שנה מעל 4%: חפשו תנאי החזר קצרים יותר למציאת עסקאות טובות לתנאים כמו לפני מגפת הקורונה

שיעורי המשכנתא עלו מאתמול, אך ריבית ל-10 שנים ו-15 שנים עדיין מציעות הזדמנויות לחיסכון.

קשה להאמין שרק לפני שנה חצי ריביות המשכנתא ירדו מתחת ל 2 אחוזים, אבל בהסתכלות הסטורית גם ריבית של 4 אחוזים הינה מציאה, ומכיוון שהריביות כרגע בעלייה, כל ריבית שתתפסו היום סביר להניח שלא תחזור ב 10 שנים הקרובות לפחות. אז בואו נלמד קצת טריקים ורעיונות שאנחנו ב Nadlan Capital Group מבצעים כדי לתת לכם את הצעת המשכנתא הטובה ביותר. 

רמז:  בואו ללמוד בכמה תוכלו לחסוך אם תשוו תנאים עם בנק אחד נוסף, עם 5 בנקים – ומה דעתכם על 76 גופי מימון?

כמו כן האם יש תמהיל משכנתא שיכול לתת לכם ריביות כמו שהיו ביולי 2020 בשיא מגיפת הקורונה? בואו נבדוק!

Can you believe the interest rates been below 2% just 1.5 years ago? Can we still get such rates today?

 

בהתבסס על נתונים שנאספו על ידי Nadlan Capital Group, שיעורי המשכנתא עלו מאתמול, כאשר הריבית ל-30 שנה ו-20 שנה נשברה ל-4% לראשונה מאז מאי 2019. מומחים צופים כי שיעורי המשכנתא ל-30 שנים יגיעו ל-4% ב-2022, אבל העליות של היום לא אומרות בהכרח שהתעריפים יישארו ברמה הזו כל השנה. תנועה מצטברת מיום ליום נפוצה בריביות המשכנתא, ולכן על הקונים להשוות את המחיר הטוב ביותר הזמין ולנעול ריבית משכנתא כאשר הם מוצאים מציאות.

חברת Nadlan Capital Group מבצעת מכרז הפוך בין 76 לנדרים כדי למצוא בשבילכם את הצעת המשכנתא הטובה ביותר תוך כדי ליווי מלא בתהליך ההלוואה ומילוי הטפסים בשפת האם שלכם.

  • 30-year fixed mortgage rates: 4.125%, up from 3.750%, +0.375
  • 20-year fixed mortgage rates: 4.000%, up from 3.500%, +0.500
  • 15-year fixed mortgage rates: 3.250%, up from 3.000%, +0.250
  • 10-year fixed mortgage rates: 3.250%, up from 2.990%, +0.260

 

Rates last updated on Feb. 11, 2022. These rates are based on the assumptions shown here. Actual rates may vary.

מה זה אומר: קונים שדחו את ריבית המשכנתא עשויים למצוא את הדרך הטובה ביותר שלהם לחיסכון היום בטווח החזר קצר יותר. בעוד שריביות משכנתאות ל-30 שנים ו-20 שנים עלו, העליות בריביות ל-15 שנים ו-10 שנים עדיין לא דחקו את תנאי ההחזר הללו מטריטוריית המציאה.

 

 

בואו נסתכל על שיעורי מיחזור המשכנתא של היום

לאחר שהחזיקו ביציבות במשך יומיים רצופים, שיעורי מיחזור המשכנתא עלו בכל תנאי ההחזר. ובכל זאת, שיעורי הריבית לטווחי החזר קצרים יותר נשארים בשטח המציאה, ליד או מתחת לשיעורי המשכנתא שלפני המגפה. בעלי בתים שרוצים לנעול תעריף היום, אולי עדיין יוכלו למצוא עסקה על ידי השוואת קניות וחיפוש לתקופת החזר קצרה יותר. אם אתה שוקל למחזר בית קיים, בדוק כיצד נראים שיעורי מימון מחדש:

  • 30-year fixed-rate refinance: 4.125%, up from 3.750%, +0.375
  • 20-year fixed-rate refinance: 4.000%, up from 3.500%, +0.500
  • 15-year fixed-rate refinance: 3.375%, up from 3.125%, +0.250
  • 10-year fixed-rate refinance: 3.250%, up from 2.990%, +0.260

אתר כמו Nadlan Capital Group יכול להיות עזרה גדולה כאשר אתה מוכן להשוות הלוואות למימון משכנתא. האתר מאפשר לך לקבל תעריפים של הלוואות Title ממספר גדול של גופי מימון שונים שמתחרים על ההלוואה שלכם.

איך לקבל ריביות משכנתא נמוכות

שיעורי המשכנתאות והמימון מחדש מושפעים מגורמים כלכליים רבים, כמו אחוזי האבטלה והאינפלציה. אבל ההיסטוריה הפיננסית האישית שלך תקבע גם את התעריפים שיציעו לך – כמה נסיון יש לכם בנדל”ן, הנזילות שלכם ועוד.

בעוד שאנחנו מתמחים בהלוואות לתושבים זרים, כמובן שאם יש לכם ניקוד אשראי, הסטוריית תשלומי מיסים ועבודה עם הכנסה קבועה התנאים שלכם ישתפרו.

כדי לקבל הלוואות לתושבים זרים, על המשקיע להיות בעל חברת LLC עם מספר EIN ובעל חשבון בנק אמריקאי.

אם אתה רוצה לקבל את תשלום המשכנתא החודשי הנמוך ביותר האפשרי, נקיטת הצעדים הבאים יכולים לעזור לכם להבטיח שיעור נמוך יותר על הלוואת ההשקעה שלכם:

שיפור ניקוד האשראי שלך

פירעון חוב

ביצוע מקדמה גדולה יותר

זה גם רעיון טוב להשוות תעריפים של מלווים שונים כדי למצוא את התעריף הטוב ביותר עבור המטרות הפיננסיות שלך. על פי מחקר של פרדי מאק, לווים יכולים לחסוך 1,500 דולר בממוצע במהלך חיי ההלוואה שלהם על ידי קבלה של הצעת מחיר נוספת אחת בלבד – וממוצע של 3,000 דולר על ידי השוואת חמש הצעות מחיר.

אנחנו ב Nadlan Capital Group מתמחים בבדיקה של עשרות הצעות במקביל והתמחרות בין ההצעות השונות והכל במילוי בקשת הלוואה אחת ותוך ליוי מלא – דבר שיכול להביא לחסכון של אלפי דולרים.

Nadlan Capital Group יכולים לעזור לכם להשוות תעריפים ממספר מלווי משכנתאות בו זמנית. מחפשים למחזר בית קיים? השתמש בכלים המקוונים של Nadlan Capital Group כדי להשוות תעריפים ולהגיע לאישור הלוואה עוד היום.

שיעורי משכנתא עדכניים

ריבית המשכנתא הממוצעת כיום על פני כל תנאי ההחזר עומדת על 3.656%, הגבוהה ביותר מאז החלנו לדווח על נתוני שיעורי המשכנתא באוקטובר 2020.

שיעורי משכנתא נוכחיים ל-30 שנה

הריבית הנוכחית למשכנתא בריבית קבועה ל-30 שנה היא 4.125%. זה עלה מאתמול. שלושים שנה הוא טווח ההחזר הנפוץ ביותר למשכנתאות מכיוון שמשכנתאות ל-30 שנה בדרך כלל נותנות לך תשלום חודשי נמוך יותר. אבל הם גם מגיעים בדרך כלל עם שיעורי ריבית גבוהים יותר, כלומר בסופו של דבר תשלם יותר ריבית לאורך חיי ההלוואה.

שיעורי משכנתא נוכחיים ל-20 שנה

הריבית הנוכחית עבור משכנתא בריבית קבועה ל-20 שנה היא 4,000%. זה עלה מאתמול. קיצור תקופת ההחזר שלך ב-10 שנים בלבד יכול לגרום לכך שתקבל ריבית נמוכה יותר – ותשלם פחות בריבית הכוללת לאורך חיי ההלוואה.

שיעורי משכנתא עדכניים ל-15 שנה

הריבית הנוכחית עבור משכנתא בריבית קבועה ל-15 שנים היא 3.250%. זה עלה מאתמול. משכנתאות לחמש עשרה שנים הן טווח המשכנתא השני בשכיחותו. משכנתא ל-15 שנים עשויה לעזור לך לקבל שיעור נמוך יותר מתקופת 30 שנה – ולשלם פחות ריבית לאורך חיי ההלוואה – תוך שמירה על תשלומים חודשיים ניתנים לניהול.

שיעורי משכנתא עדכניים ל-10 שנים

הריבית הנוכחית עבור משכנתא בריבית קבועה ל-10 שנים היא 3.250%. זה עלה מאתמול. למרות שפחות נפוצה ממשכנתא ל-30 שנה ו-15 שנה, משכנתא בריבית קבועה ל-10 שנים בדרך כלל מעניקה לך ריביות נמוכות יותר ועלויות ריבית לכל החיים, אך תשלום משכנתא חודשי גבוה יותר.

כיצד מחושבים שיעורי המשכנתא ב Nadlan Capital Group

תנאים כלכליים משתנים, החלטות מדיניות הבנק המרכזי, סנטימנט המשקיעים וגורמים אחרים משפיעים על תנועת שיעורי המשכנתא. שיעורי משכנתא ממוצעים אמינים ושיעורי מיחזור משכנתא מחושבים על סמך מידע שסופק על ידי מלווים שותפים ל Nadlan Capital Group.

התעריפים מניחים שללווה יש ציון אשראי של 740 והוא לווה הלוואה קונבנציונלית לבית חד-משפחתי שיהיה מקום מגוריו העיקרי. התעריפים גם מניחים ללא נקודות הנחה ומקדמה של 20%.

ההלוואת לתושבים זרים שמבוצעות No Doc ונתנות על בסיס נכס להשקעה שאינו למגורים – משמע ללא קרדיט סקור, הסטוריית אשראי, הגשת מיסים או הכנסה יהיו לרוב בכ 1 אחוז יקרות יותר מהריביות לתושבים אמריקאיים ואזרחים לרכשית בית ראשון למגורים.

שיעורי משכנתא אלו נועדו לתת לכם מושג לגבי שיעורי הריבית הממוצעים הנוכחיים. התעריף שתקבל יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים.

גורמים המשפיעים על שיעורי המשכנתא (ואינם בשליטתך)

גורמים רבים משפיעים על שיעור הריבית שהמלווה עשוי להציע לך. חלקם – כמו ציון האשראי שלך – נמצאים בשליטתך. אבל אחרים שאין לך יכולת להשפיע עליהם, כגון:

הכלכלה – במהלך מיתון פיננסי, הפד עשוי להוריד את הריבית כדי לנסות לעורר את הכלכלה. וכשהכלכלה מצליחה, הריבית יכולה לעלות.

אינפלציה – שיעורי הריבית נוטים לנוע עם האינפלציה. כאשר העלות הכוללת של סחורות ושירותים עולה, סביר להניח שגם שיעורי הריבית יעלו.

הפדרל ריזרב – הפד עשוי לבחור להוריד את הריבית כדי לעורר כלכלה מתקשה, או להעלות את הריבית בניסיון להדביק את האינפלציה.

מגמות תעסוקה מאקרו – כאשר אנשים רבים מחוסרי עבודה, כפי שהיו במהלך חודשי הסגר של המגיפה, שיעורי המשכנתא עלולים לרדת. ככל שהתעסוקה עולה, הריבית בדרך כלל גם עולה

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

180 Units, Park 45, Houston, Texas

This offer is for accredited investors The acquisition of Park 45 Apartments in Houston, Texas. The 150 units Multifamily property is located in the desirable submarket of Spring/Tomball EXECUTIVE SUMMARY Nadlan Invest is offering the opportunity to invest in the acquisition of Park45 Apartments in Houston, Texas. The 180 units Multifamily property is located in […]

Responses