אני סוכן נדל”ן: להלן 6 הערים שבהן כדאי להימנע מרכישת בית הקיץ

הקיץ הוא אחת התקופות החמות ביותר בשנה לרכישת בית. החודשים מאי, יוני, יולי ואוגוסט פופולריים בקרב קונים פוטנציאליים הודות לגורמים הכוללים ילדים מחוץ לבית הספר לחופשת הקיץ וסבירות גבוהה יותר שלמשפחות יתחייבו לרכוש בית ולעבור לגור לפני תחילת שנת הלימודים.

בעוד שמלאי הדיור בדרך כלל הוא הגבוה ביותר בחודשי הקיץ, זה לא אומר שכל עיר אידיאלית עבור קונים. GOBankingRates שוחח עם סוכני נדל”ן כדי לברר באילו ערים קונים צריכים לשקול מחדש רכישת בית.

לאס וגאס, נבאדה

קונים המחפשים השקעות לטווח ארוך צריכים להתרחק מרכישת בית בלאס וגאס, אמר כרמלו קרסקו, מתווך ב- Axel Property Management.

 

קרסקו אמר שלאס וגאס ידועה בהיותה שוק הפכפך עם קפיצות וירידות מהירות במחירים.

קליבלנד

קונים שרוצים למצוא בית למכירה מתחת ל-100,000 דולר יכולים להשיג זאת על ידי חיפוש בערים באוהיו כמו קליבלנד ומנספילד. עם זאת, סת’ וויליאמס, בעלים ומתווך נדל”ן ב-Reference Real Estate, אינו ממליץ לקונים לעבור לקליבלנד אלא אם הם מתכננים פשרה זמנית ולעזוב עם רווח מכירות גבוה.

 

“לאוהיו יש את אחד משיעורי הצמיחה האיטיים ביותר באמריקה בכל הנוגע לערכי בתים. ב-30 השנים האחרונות המחיר הממוצע צמח רק ב-70%”, אמר וויליאמס.

אוסטין, טקסס

לאוסטין מספר גורמים הפועלים לטובתה כעיר מושכת לקונים. יש לו שוק דיור טוב והזדמנויות עבודה. החיסרון המשמעותי היחיד? אוסטין נמצא מחוץ לטווח המחירים עבור רוב האנשים.

 

לפי רדפין, מחיר המכירה הממוצע של בית באוסטין היה 535,000 דולר במרץ 2023. בריידי ברידג’ס, מתווך ובעלים ב-Reside Real Estate, אמר כי המחירים ויוקר המחיה הגבוהים, שהם גבוהים ב-16% מהממוצע הלאומי בארה”ב, להפוך את השוק של אוסטין לקשה עבור קונים ראשונים.

מיאמי

מיאמי מציעה נדל”ן מדהים וללא מס הכנסה אישי כדי לפתות קונים פוטנציאליים, אבל קרסקו לא ממליץ לקנות כאן בית הקיץ. בשל מיקומה, אמר קרסקו כי מיאמי ידועה כשוק יקר והפכפך.

סן פרנסיסקו

קרסקו אמר שקונים המעוניינים לעבור לסן פרנסיסקו צריכים לצפות למבחר מצומצם של בתים בטווח המחירים שלהם. זאת בשל מחירים גבוהים וביקוש עז למיקום מבוקש.

 

בסך הכל, מומלץ לקונים להימנע מרכישת בית בקליפורניה בקיץ הקרוב. למרות שיש שוק נדל”ן חם, וויליאמס אמר שהמחירים עולים לבעלי בתים הראשונים הרבה כסף ויכולים להפוך את תהליך רכישת הבתים לקשה במיוחד.

סיאטל

סיאטל היא עיר יקרה נוספת שבה קרסקו לא ממליץ לקנות בית הקיץ.

 

בשנים האחרונות גם סיאטל התחממה משמעותית. למרות שהיא לא הושפעה ישירות מאסונות טבע כמו שריפות ורעידות אדמה באותה רמה כמו מדינות כמו קליפורניה ואורגון, אסונות אלו אינם בלתי אפשריים במדינת וושינגטון. קונים שעוברים לערים שנפגעו מאסונות טבע, אמר קרסקו, חשופים לרוב לתעריפי ביטוח גבוהים יותר, עלויות תיקון וסיכונים פיננסיים אחרים. זה יכול בקלות לגבור על היתרונות של רכישת בית.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

180 Units, Park 45, Houston, Texas

This offer is for accredited investors The acquisition of Park 45 Apartments in Houston, Texas. The 150 units Multifamily property is located in the desirable submarket of Spring/Tomball EXECUTIVE SUMMARY Nadlan Invest is offering the opportunity to invest in the acquisition of Park45 Apartments in Houston, Texas. The 180 units Multifamily property is located in […]

Responses