אלו הם חמשת השווקים שאני צופה שיהיו ענקיים ב-2024

אם אתם מחפשים להיכנס לעולם ההשקעות בנדל”ן בשנה הבאה, עכשיו זה זמן טוב להתחיל לחשוב היכן לקנות נכס. המקומות הטובים ביותר לרכישה כוללים בדרך כלל אוכלוסייה גדלה, בתים במחיר סביר ושוק עבודה משגשג.

שוחחנו עם קורט קרלטון, נשיא ומייסד שותף של New Western, מקור פרטי להשקעה בנכסים למגורים, כדי לקבל את התחזיות שלו לגבי השווקים שיהיו ענקיים להשקעות נדל”ן ב-2024.

אטלנטה; שרלוט, צפון קרוליינה; טמפה, פלורידה; ודאלאס-פורט וורת’

קרלטון מאמין שכמה מהשווקים המובילים האחרונים ימשיכו להיות חמים עד לשנת 2024.

“השווקים המובילים למשקיעים שראינו צצים במהלך החודשים האחרונים כוללים את אטלנטה, שרלוט, טמפה ודאלאס-פורט וורת'”, אמר. “ברבעון השלישי, Realtor.com פרסמה את 10 אזורי המטרופולינים המובילים שאנשים מחפשים לעבור אליהם, והדגישו גם את אטלנטה, דאלאס, טמפה ושרלוט”.

בנוסף לאוכלוסיות הגדלות שלהם, ישנם מספר גורמים נוספים שהופכים את המקומות הללו לשווקים מושכים עבור משקיעי נדל”ן.

“שווקים אלה בשלים הן לבעלי בתים והן למשקיעים בגלל יוקר המחיה הנמוך יחסית ושוקי העבודה הבריאים”, אמר קרלטון. “הם גם מושכים יותר חברות Fortune 500 בתעשיות שונות, מה שמניע את צמיחת העבודה ומוסיף לכלכלות החזקות שלהן. יתרה מכך, לפלורידה ולטקסס אין מס הכנסה למדינה, מה שהופך אותן לרוב למקומות מושכים למחיה ולעבודה”.

ערים בחגורת השמש

לא רק ערי המטרו הגדולים יהיו פופולריים בקרב משקיעים ב-2024.

“גילינו שמשקיעים מכוונים גם לערים קטנות יותר אך צומחות באזור חגורת השמש, שהפכו פופולריות יותר ויותר בקרב רוכשי דירות בשנים האחרונות”, אמר קרלטון. “ערים אלה כוללות מקומות כמו ראלי, [צפון קרוליינה]; ברמינגהאם, [אלבמה]; וטולסה, [אוקלהומה]. אנו מצפים שהמומנטום יימשך לתוך 2024, ויניע את הביקוש למשקיעים”.

Related News Real Estate Entrepreneurs  

חברות נדל”ן נבחרות

Responses