טייגר וודס וג’סטין טימברלייק משתפים פעולה כדי לבנות עיר בשטח 600 דונם בפלורידה

לא כל יום שחקן גולף אגדי וכוכב פופ עולמי מאחדים כוחות בתחום הנדל”ן.

אבל זה בדיוק מה שעושים טייגר וודס וג’סטין טימברלייק במיזם האחרון שלהם, קהילת מגורים יוקרתית בוולינגטון, פלורידה, יעד פופולרי לרכיבה על סוסים. המובלעת החדשה, שזכתה לכינוי הוולינגטון, תתפרש על פני 600 דונם, עם בתים צמודי קרקע, דירות, חנויות ומלון ליד פאלם ביץ’. עם התמקדות בשיפור רוח הרכיבה של האזור, הפיתוח המוצע כולל הכפלה של מגרשי התצוגה הבינלאומיים הנוכחיים וכן השקעה בת תשע ספרות להרחבה ושדרוג מתקנים מרכזיים אחרים.

Nexus Luxury Collection, קבוצת מפתחים ואירוח שהוקמה על ידי וודס, טימברלייק והמיליארדר הבריטי ג’ו לואיס וחברת ההשקעות הפרטית שלו Tavistock, מובילה את המשימה לצד היזם מארק בליסימו, עם תוכניות להתחיל לעדכן את מסלול הגולף Cypress הנוכחי של האזור בן 18 הגומות. בחודש הבא, כך מדווח בלומברג.

וולינגטון היא בדרך כלל העמוסה ביותר בחודשי החורף, כאשר תחרויות רכיבה על סוסים ופולו מתקיימות ברחבי העיר. אולם כעת, חברות פיננסים ועובדיהן, שעברו לאזור במהלך המגיפה, מחפשים להפוך אותו לבסיס העיקרי שלהם, אך ייתכן שהם מחפשים יותר ממה שזמין כעת. מתקן ביצועי הספורט בשטח של 120,000 רגל מרובע ומרכז מחבטים ברמה עולמית הם רק שני שירותים בפיתוח כדי להפיח חיים חדשים בעיר, כמו גם מרכז מסחרי של 17 דונם לחנויות, מסעדות ומשרדים.

“התכנות והשירותים וסגנון החיים שאתה צריך לספק 12 חודשים בשנה קצת קצרים בתחום הזה”, אמר לבלומברג כריסטופר אנאנד, מנכ”ל נקסוס ושותף מנהל. “יש לנו הזדמנות אמיתית להגדיר מחדש מה זה חיים במשרה מלאה עבור משפחות בדרום פלורידה.”

אתרי הבנייה המותאמים אישית של וולינגטון ינועו בין מגרש בשטח של 40 דונם לחמישה דונם, כאשר המחירים מתחילים ב-3 מיליון דולר. דירות שהושלמו ומקומות מגורים חד-משפחתיים, בינתיים, ינועו בין 4 מיליון דולר ל-5 מיליון דולר, לפי בלומברג. התעריפים האלה עשויים להיות מושכים עבור חלקם, בהשוואה לפאלם ביץ’, שם “זה 10 מיליון דולר לנהל שיחה” על רכישת בית, אומר אנאנד.

היזמים מצפים לדחיפה מסוימת מצד כמה מקומיים מכיוון שהפיתוח נמשך בשל היקף התוכנית. אבל בליסימו, שרכש את הקרקע במשך שני עשורים, מקווה שהרקורד שלו בעשיית עסקים באזור ימשיך להתקדם.

אם אתה חובב רכיבה על סוסים, וולינגטון יכול להיות בשבילך. קונים המחפשים הפוגה בפרברים קרובים למשרדיהם ווסט פאלם ביץ’ עשויים גם להתעניין. המייסד השותף של מיקרוסופט ביל גייטס, השחקן טומי לי ג’ונס ואגדת הרוק ברוס ספרינגסטין היו בבעלותם של כולם בתים בוולינגטון, אשר חווה צמיחה מהירה. ללא זמן כמו הנוכחי, אתם יכולים לבדוק את אתר וולינגטון לפרטים נוספים.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Responses