פלורידה מדורגת המדינה הטובה ביותר לפרישה

המושל רון דסנטיס שיבח את הכלכלה החזקה והמיסים הנמוכים של המדינה על יצירת אווירה ידידותית לפרישה.

פלורידה מדורגת כמדינה מספר אחת לפרוש בזכות המסים הנמוכים יחסית שלה, קילומטרים של קו החוף ושפע הזדמנויות להתנדבות למבוגרים, כך נכתב באתר האינטרנט של הייעוץ הפיננסי WalletHub.

הסקר, שהשווה בין 50 המדינות, העניק למדינת השמש ציונים גבוהים במחיר סביר (4) ואיכות חיים (1), בעוד ששירותי הבריאות (29) קיבלו דירוג נמוך יותר. WalletHub ציין, “עלות המחיה הכוללת היא די גבוהה בפלורידה בהשוואה למדינות אחרות, אבל זה לא מונע ממדינת השמש לתפוס את המקום הראשון עבור פנסיונרים.”

“יש הרבה דרכים לקשישים להישאר בריאים ומאושרים, מה שמתבטא בעובדה שלפלורידה יש את אחד משיעורי התמותה הנמוכים ביותר עבור אנשים בני 65 ומעלה במדינה”, לפי WalletHub.

הדירוג זכה לשבחים מצד מושל פלורידה רון דה-סנטיס, שציין כי המדינה גברה על ניו יורק, קליפורניה, ג’ורג’יה וטקסס במדדים מרכזיים בודדים.

“הכלכלה החזקה של פלורידה והמסים הנמוכים יוצרים הזדמנויות למשפחות, וזו הסיבה שפלורידה ממשיכה להוביל את האומה בהגירה נטו”, אמר דסנטיס. “אנחנו גאים להיות היעד המוביל לפנסיה.”

לצורך הסקר, WalletHub השוותה בין 50 המדינות על פני 46 מדדים מרכזיים של ידידותיות לפרישה, החל מגורמים פיננסיים כמו שיעורי מס ויוקר המחיה ועד לדברים כמו גישה לטיפול רפואי איכותי ופעילויות מהנות.

Related News Real Estate Entrepreneurs  

חברות נדל”ן נבחרות

Responses