טיפים למציאת הבית המתאים

הדרך הטובה ביותר להתחיל חיפוש בתים היא על ידי שמירה על רשימת 10 הדברים החיוניים המובילים והדיל ברייקר. כמו כן, קח בחשבון את אורח החיים שלך, חיות המחמד, צרכי המיקום והתכונות ההכרחיות, בין היתר.

ניו יורק – חיפוש בית לקנייה יכול להיות משימה לא פשוטה. רכישת בית בדרך כלל ההשקעה המשמעותית ביותר שאתה מבצע במהלך חייך. התמקדות במה לחפש צריכה להתחיל בהגדרה ברורה של הבית המושלם. קל להסיח את הדעת כשמסתכלים על בתים לקנייה, לכן רשימת החובה והמותרות היא צעד ראשון חיוני.

דרך מצוינת להתחיל את החיפוש שלך היא לרשום את הדברים החיוניים שצריך להיות בבית. בקש מהמשפחה שלך לשבת איתך ולכתוב את 10 הדברים המובילים שהם חושבים שהבית החדש צריך לכלול. כמו כן, רשום מה אתה לא רוצה שיהיה בבית.

לאחר מכן, השווה את הרשימות עם המשפחה שלך כדי להרכיב את רשימת 10 הדברים שצריכים להיות בבית החדש שלך: מיקום, מעלית, מספר חדרי שינה ומספר חדרי אמבטיה. לאחר מכן, רשום 10 דברים שיהיה נחמד לקבל. זה עשוי לכלול דברים כמו בריכת שחייה או אח. האם אתה רוצה להיות בקהילה מגודרת, או שחשובה יותר פרטיות עם יותר שטח? האם הנוף קריטי?

אם יש לך חיית מחמד, שקול דברים כמו אם יש אזור נגיש לטיול עם הכלב שלך. תחשוב על השנה הטיפוסית שלך. האם אתה צריך חדר אוכל גדול למפגשים משפחתיים? האם מטבח מודרני או אזור מזווה גדול חיוני אם אתה אוהב לבשל?

לבסוף, צור את אותה רשימה של מה שלא אמור להיות בבית החדש. יכול להיות שיש יותר מדי מדרגות לחדר השינה הראשי או לאזורי המטבח והמזווה רחוק מדי מהמקום שבו אתה מחנה את המכונית שלך כדי לפרוק מצרכים בנוחות. האם הבית בכיוון הרוח של תחנת שאיבת ביוב שבה ריחות עלולים להיות בעייתיים?

כתיבת רשימות אלו תעזור לשמור אותך ממוקד ופחות מתוסכל והיא גישה מצוינת להגדרת מה אתה מחפש בבית ולזכור לערב את המשפחה שלך בתהליך קבלת ההחלטות. אני רוצה לציין שעליך לקבוע את סדרי העדיפויות וההעדפות שלך לפני שמתחילים במסע רכישת הבית.

להלן מספר גורמים נוספים שאולי כדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים את הבית הנכון:

תקציב: קבע כמה אתה יכול להרשות לעצמך להוציא על בית, כולל תשלומי משכנתא פוטנציאליים, מיסים, ביטוח ועלויות תחזוקה.

מיקום: שקול קרבה לבתי ספר, עבודה, שירותים, תחבורה ציבורית, בטיחות ואווירה שכונתית.

גודל ופריסה: חשבו על מספר כלי הרכב שאתם צריכים להחנות ועל הפריסה הכללית והזרימה של הבית.

מצב הנכס: החליטו אם אתם מעדיפים בית מוכן למעבר דירה שזקוק לשיפוץ או עדכונים.

צרכים עתידיים: חשבו על התוכניות שלכם והאם הבית יכול להכיל שינויים פוטנציאליים כמו משפחה גדלה או הזדקנות במקום.

ערך מכירה חוזרת: שקול את שווי המכירה הפוטנציאלי של הבית אם אתה צריך למכור אותו. בדרך כלל נדרשת יותר עבודה כדי למכור בית גדול או קטן יותר מהבית הטיפוסי בשכונה.

תכונות הבית: רשום תכונות ספציפיות שאתה רוצה, כגון חצר אחורית, חניה, מטבח מעודכן, מכשירי חשמל חסכוניים וכו’.

בדק בית: תכנן לערוך בדק בית מקצועי לפני סיום הרכישה כדי לגלות בעיות פוטנציאליות בנכס.

על ידי התחשבות בגורמים אלו וב-10 פריטי החובה המובילים שזוהו על ידי משפחתך, תוכל לצמצם את החיפוש ולמצוא את הבית הנכון העונה על הצרכים וההעדפות שלך. בהצלחה במסע ציד הבית שלך!

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses