הנה 4 דרכים אמינות שאנשים מעלים את ערך הבתים שלהם בפחות משנה

עכשיו זה זמן טוב להיות בקצה המכירה של עסקת נדל”ן. למרות שיעורי המשכנתא הגבוהים ביותר מזה יותר מ-20 שנה, הביקוש נשאר בריא והתחרות קשה על מלאי מוגבל – אבל אל תקפוץ לפני שהנכס שלך מוכן.

במקום לנסות לתזמן את השוק, השקיעו כמה חודשים או אפילו שנה כדי שהבית שלכם יהיה ברמה הגבוהה ביותר.

לינדה תל היא סוכנת נדל”ן וראש צוות ב-Thell Real Estate Group, המתווך על ידי eXp Realty ובעלת רישיון פעיל בניו ג’רזי. היא יודעת בדיוק איך להפוך בית טוב לנכס נהדר תוך 12 חודשים. הנה העצות הסבירות והאמינות ביותר שלה להגדלת ערך הנכס שלך עד לזמן זה בשנה הבאה.

התחל עם טיפול אוהב עדין – תתאהב בחזרה בבית שלך

העצה הראשונה והטובה ביותר של תל לכל מי שמתכנן למכור בתוך 12 חודשים היא להפוך את השנה האחרונה לשנה הטובה ביותר שאי פעם בילתה בביתך.

“תשמור על הבית שלך,” היא אמרה. “נקה עמוק את הבית שלך. עברו על הארון שלא פתחתם כמה שנים והיפטרו מדברים שאתם לא צריכים. צמצם את הדברים שלך ושאל את עצמך אם זה משהו שאתה משתמש בו ובאמת אוהב לשמור.”

תל מאמינה שניקיון ופינוי הבלבול יכולים להיות חוויה מרתקת שמקזזת את הלחץ של מכירה ויציאה מהבית שלך. יש גם ערך מוסף.

“על ידי מציאת מערכות ארגון חדשות עבור הפריטים שלך, תיצור חווית הצגה פנומנלית עבור קונה עתידי כאשר אנו מעמידים את הבית למכירה”, אמרה. “הרבה קונים מחפשים אחסון חכם וארגון מדהים. אם אתה יכול להציג או ליצור מערכות ארגון חדשות בבית שלך השנה, זה יכול להיות נקודת מכירה מצוינת עבור קונה עתידי.”

אם זה יותר מדי עבודה או לא ביכולות שלך, תל ממליצה לגייס מארגן מקצועי או להתקשר לסוכן שלך.

צבע את פנים הבית

כל מעצב יגיד לך ששכבת צבע טרייה היא אחת הדרכים הזולות, המהירות והדרמטיות ביותר לשפר את המראה והמשיכה של הבית שלך.

“בתים שנצבעו לאחרונה לא רק נמכרים מהר יותר, אלא הם גם נמכרים במחיר גבוה יותר”, אמרה תל. “בחר צבעים בהירים ובהירים כדי לגרום לבית להרגיש גדול יותר וכמו לוח נקי עבור הקונה החדש.”

זה פרויקט עשה זאת בעצמך עבור הרוב, אבל אם אתה לא בטוח ביכולת שלך לעשות את זה מבלי להיראות מרושל, HomeAdvisor אומר שהממוצע הארצי של אנשי מקצוע הוא 3.50 דולר למטר מרובע.

התרכז בחדרים החשובים ביותר

כל אחד מחפש משהו אחר בבית. תל עבדה עם קונים שהכי אכפת להם ממאפיינים מגוונים כמו בריכות, חצרות גדרות לכלבים, מוסכים וסוויטות ראשוניות.

“אם יש לך את החללים האלה, נהדר,” היא אמרה. “הקפד להתמקד גם בהם כדי להפוך אותם לטובים ביותר שהם יכולים להיות. אבל אם הייתם מתמקדים בכמה חדרים, זה יהיה לעדכן את המטבח ואת חדרי האמבטיה שלכם. ככלל אצבע, רוב הקונים שלי מתאהבים במטבח גם אם הבריכה היא העיקר. ואז הקונים שלי בדרך כלל מתאהבים בפריסה של חללי המגורים”.

הטיפ העליון של המקצוענים שלה הוא להתקין תאורה שקועה בכל חדר כדי ליצור חלל מזמין יותר, פתוח ולכאורה גדול יותר.

“בתמורת אגורה די זולה, זה יכול לעשות הבדל עצום במונחים של איך מישהו יראה את הבית שלך.”

אין דבר כזה רישום טוב עם מרתף גרוע

מוכרים בדרך כלל מעדיפים להוציא “כסף יפה” על מאפיינים מושכים את העין בחדרים בולטים – כיורים חדשים בחדר האמבטיה, מכשירי נירוסטה מבריקים במטבח, עיצוב כתר בולט בחדר האוכל.

אבל קונים מנוסים מודאגים יותר מ”כסף מכוער” שמוציאים על דברים פחות גלויים, אבל הרבה יותר חשובים שבהם זה באמת חשוב – במרתף.

“לך לשם ותסתכל,” אמרה תל. “הצב מסיר לחות במרתף הפועל ללא הרף. זה יעצור כל צמיחת עובש פוטנציאלית אם אי פעם יהיו מים שם למטה. בדוק את הבסיס שלך עבור סדקים ואם אתה מוצא אחד, התקשר לחברת מרתף. בדוק את המערכות שלך. האם HVAC, דוד המים או הדוד שלכם זקוקים לשירות? אם עברו יותר מכמה שנים, כדאי שמישהו יבוא לבדוק את זה. יש יצורים? התקשרו לחברת הדברה ובקשו מהם להגיע לייעוץ חינם. הם יכולים להגיד לך אם קורה משהו. עדיף לתפוס את זה עכשיו כדי שתוכל לטפל בכל בעיה אפשרית לפני רישום הבית שלך.”

אם יש לך מרתף לא גמור, הניסיון של תל מצביע על כך שעלות הגימור שלו יכולה להיות הכסף הטוב ביותר שאתה יכול להוציא.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses