למה עכשיו יותר מתמיד חייבים להשקיע או ליצור מנגנון הכנסה נוסף?

#יזם השבוע ברק צור

#פוסט 3

אהלן חברים כאן ברק צור,

בפוסט הקודם קצת הצגתי את עצמי סיפרת לכם מה מניע אותי ולמה אני עושה את זה שאני עושה, היום הייתי רוצה לתת לכם טיפה מוטיבציה כדי שגם אתם תתחילו, ואת המוטיבציה הזו אני רוצה לתת לכם בעזרת תחזית או קראית השקמה שהיא בעצם הסיבה ל

למה עכשיו יותר מתמיד חייבים להשקיע או ליצור מנגנון הכנסה נוסף?

חוץ מהסיבה שתמיד נחמד שיש מקור הכנסה נוסף או איזשהו מנגנון שמגדיל לנו את הסכום בבנק, היום יותר מתמיד במיוחד במיוחד בצל המלחמה אנחנו מבינים שברגע החיים שלנו יכולים להשתנות ומקור ההכנסה שלנו יכול להפגע. מי שלא הבין את זה בקורונה חייב להתעורר עכשיו!

להשקיע או הכנסה נוספת זה כבר לא מותרות, זה חובה! זה האחריות שלנו לדאוג לעצמנו ולמשפחה שלנו. אנחנו רואים איך ממשלות ישראל לדורותיהם “דואגות” לאזרחים שלה, וברגעים קריטיים מעדיפים פוליטיקה זולה מאשר את רווחת האזרחים.

התחיל ואומר שאני לא כלכלן וכל מה שאני כותב כאן זה מהניסיון והידע שצברתי לאורך השנים.

לא נעים לי להיות זה שמבשר רעות, אבל ישראל במשבר נוסף,

ונקודת הכניסה שלנו למשבר הזה במילים יפות “על הפנים”, האינפלציה משתוללת, הריבית גבוהה, היבוא נעצר, השוק בקריסה, החקלאות נרקבת ואלפיי אנשים כבר נשלחו לחל”ת, אני יכול להמשיך אבל ניראה לי שהבנתם את הנקודה.

מה עוד צפוי לנו?

הריבית הולכת לעלות, הדולר והאירו ימשיכו להתחזק אל מול השקל, שישפיע על יוקר המחייה שירקיע שחקים אחרי המלחמה וכבר עכשיו אפשר לראות ניצנים של זה וכמובן מחירי הדיור יעלו.

אז אם כל זה למה לכם להשקיע, אולי עדיף פשוט להחביא מתחת לבלטות למקרה וניתקע?

ממש לא! קודם כל אדגיש שתמיד חייב לשמור כסף לימים קשים, אבל חוץ מזה הכל חייב להיות מושקע, ואם כבר מושקע אז בכל דבר שלא קשור לשקל.

לפני פחות משנה כשאמרתי לדוד שלי לקנות 200 אלף דולר כי הדולר יעלה ל3.8 הדולר דאז היה שווה 3.4 הוא צחק עליי, כמו רבים אחרים, ונכון להיום הדולר באזור ה4 שקל! מזל שהקשיב לי וגם עזרתי לו לרכוש נכס בארה”ב.

אחרי שהשוק יבין כמה כסף מדינת ישראל השקיעה על המלחמה והשלכותיה אנחנו ניהיה עדים לעלייה רצינית מזו.

ולכן, עכשיו זה הזמן להצמיד את הכסף שלכם למטבע חוץ כלשהו (דולר \ אירו) והדרך הכי טובה לדעתי לעשות את זה היא נדלן! הנכס נקנה במטבע חוץ והשכירות תגיע במטבע חוץ.

היום, כאשר כל המשכורת שלי מתקבלת בדולר אני מרגיש הרבה יותר רגוע, כי אני מושפע לטובה מעליית הדולר.

“כן, אבל מי שחיי בארץ עדיין נתון לכל הבעיות בהצגת למעלה”

נכון, מי שחיי בארץ עדיין נתון לעליות יוקר המחייה אבל לפחות ניטרלנו את השפעת הדולר, האינפלציה והריבית הישראלית על החיים שלנו. בנוסף, עם קניית נדלן בחו”ל יצרנו הכנסה קבועה שתהווה ככסף בטחון למקרה ויהיה שינוי דרמטי במצב הכלכלי שלנו, מה שנכס בארץ לא בהכרח יהווה הכנסה משמעותית עקב ההחזר החודשי הגבוהה בעקבות משכנתא חונקת, וגם ישנו פוטנציאל שהנכס ישתבח עם השנים ונרוויח גם במכירה, ומי שיודע לקנות יודע להרוויח כבר בקנייה.

אבל לא כל אחד יכול לשנות את המשכורת שלו לדולר סתם ככה פתאום, אבל בעזרת קנייה של נכס בחו”ל אנחנו ממגנים חלק מהכסף שלנו בעזרת הצמדתו למטבע חזק יותר מהשקל הדועך.

אם קראתם עד לכאן, אל תגידו שלא ידעתם ולא שמעתם, תתחילו לפעול למענכם הבטחון הכלכלי שלכם ושל המשפחה שלכם.

בהצלחה!

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

פוסט סיכום

תודה לכולם על השבוע הזה, מקווה שהיה לכם מעניין והצלחתי לתרום לפחות במשהו אחד. ניסיתי בכמה פוסטים לספר על הדרך שלי ממקום של אפס ידע…

Responses