שוק הדיור במרילנד גורם ללחץ עבור קונים ומוכרים

עבור אלה שמחפשים נדל”ן, העובדה שמכירות הבתים במרילנד ירדו שוב בחודש שעבר עלולה לא להפתיע, וג’ולי מיטשל מחפשת למכור את ביתה בארבוטוס כדי שתוכל להתאים את הגודל הנכון.

“קונים ומוכרים במרילנד מתמודדים עם מספר אתגרים בכל הנוגע לשוק הדיור”, אמר מיטשל. “אנחנו ממש חדשים בשוק והרבה אנשים לא יודעים שהאזור הזה הוא אזור של תיכון Catonsville.”

היא קוראת לביתה פנינה נסתרת שמגיעה עם הרבה אדמה ופרטיות, והיא גם מחפשת לקנות.

“זה יכול להיות מאוד מאתגר. הצעתי כמה הצעות על בתים, אבל הם מקבלים 16 הצעות. אז אני קצת מתקשה שם, אבל אני בטוחה שזה יסתדר”, מיטשל אמרה.

המתווכת מיסי מילר אמרה שהכל מסתכם במלאי.

“באמת אין לנו בתים למכור. מה שאנחנו מוצאים זה מוכרים רבים ממומנים בריבית של 2.5% עד 3.5%. לכן, התמריץ לחזור לשוק כשהריבית היא 6.5% הוא באמת למכור קשה,” אמרה מילר.

מילר אמרה שהתשלומים החודשיים עבור קונים הוכפלו. דו”ח הדיור מראה כי בתים בחוזה ירדו ב-22% ל-6,804 דולר. המלאי הפעיל ירד ב-8.6% ל-7,445 יחידות, בעוד שמספר הרישומים החדשים שנכנסו לשוק ירד ב-34% ל-6,855. כל שלושת האינדיקטורים מראים שהשוק אינו מאוזן.

“אנחנו אומרים, ‘תצאו עם התעריף, תתחתנו עם הבית’. אתה תמיד יכול למחזר, אבל אם אתה מוצא בית, פעל”, אמרה מילר.

קונים ומוכרים צריכים להיות מוכנים להציע תמריצים, כמו ויתור על בדיקות ו/או הערכה.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

XXX Lincoln Dr, Imperial, MO 63052

Property Details Property Type: Single Family Home Front unit: Bedrooms: 2 Bathrooms: 1 Rear unit: Bedrooms: 1 Bathrooms: 1 Total Size: 1,104 SQ FT Lot Size: 1.18 Acres Parking: Garage – Attached Built-In: 1949 How to Contact Us about this property and keep being informed of our future deals? For additional information about this property, […]

כיצד נתגבר על הפחד מההשקעה הראשונה?

כיצד נתגבר על הפחד מההשקעה הראשונה ? הרבה אנשים שהיו רוצים להשקיע בנדל”ן בכלל באופן כללי, לא עושים את זה, והם לא יעשו את זה בגלל הפחד. הפחד מלהיכשל הוא פחד משתק. מאיפה נובע הפחד הזה ? הפחד הזה נובע קודם כל מהחינוך שקיבלנו בבית. אם בבית לא דיברו על כסף וכל הזמן אמרו לנו…

Responses