פרדי מק מרחיבים את הסיוע ללווים בעלי הכנסה נמוכה

פרדי מאק הכריזו על זיכוי של 2,500 דולר כדי לסייע בתשלומים ובעלויות סגירה אחרות.

פרדי מאק הכריזו על זיכוי של 2,500 דולר כדי לעזור לרוכשי בתים בעלי הכנסה נמוכה מאוד שמרוויחים 50% מההכנסה החציונית באזור או פחות.

הכספים, הזמינים החל מה-1 במרץ, יכולים לשמש עבור מקדמה, עלויות סגירה, דמי ביטוח נאמנות ומשכנתא. זה יהיה זמין בכל מוצרי המשכנתאות Home Possible ו-HFA Advantage של Freddie Mac

“ההכרזה של היום היא גלגל הצלה חיוני לבעלי בתים לעתיד, שכן מחקרים מראים שעלויות מקדמה וסגירה הן מהחסמים הגדולים ביותר לבעלות על בתים עבור רוכשי בתים בעלי הכנסה נמוכה מאוד”, אמרה סונו מיטל, סמנכ”לית וראש תחום רכישות חד-משפחתיות בפרדי מאק. “אנו שמחים להפוך את הסיוע הזה לזמין יותר ללווים באמצעות תוכנית Home Possible שלנו.”

הדובר של פרדי מאק אמר כי החברה מימנה כ-800,000 רכישות בתים בשנת 2023. רוכשי בתים ראשונים היוו כ-51% מהרכישות הללו, האחוז הגבוה ביותר מאז שהחברה החלה לעקוב אחר נתון זה לפני שלושה עשורים.

בנוסף, החברה צופה שהיא תשיג את כל יעדי הדיור בר השגה לשנת 2023 שנקבעו על ידי הסוכנות הפדרלית למימון דיור.

מיטל הוסיפה, “המאמץ החדש הזה ממשיך את ההתקדמות שעשינו בשנת 2023 והוא חשוב במיוחד בשוק הדיור של היום, שבו תעריפים גבוהים והיצע נמוך יצרו אתגרי סבירות למשפחות רבות. אנו מצפים להכריז על דרכים נוספות לתמוך בלווים בעלי הכנסה נמוכה בחודשים הקרובים”.

בסוף ינואר, פאני מיי הודיעו על אשראי של 2,500 דולר התאמת מחירים עבור לווים בעלי הכנסה נמוכה מאוד באמצעות תוכנית המשכנתאות HomeReady שלהם.

Related News Real Estate Entrepreneurs  

חברות נדל”ן נבחרות

Responses