7 ערים בפלורידה שלטו בצמיחה בארה”ב ב-2023

שבעה אזורים בפלורידה שלטו במדד הצמיחה של U-Haul 2023, מה שמצביע על כך שמדינת השמש ממשיכה להיות יעד מבוקש.

שבעה אזורים בפלורידה מובילים במספר הגבוה ביותר של מעבר U-Haul חד-כיווני בשנת 2023, מה שמדגיש את המשיכה המתמשכת של מדינת השמש.

מדד הצמיחה של U-Haul מצא שפלורידה מייצגת 28% מ-25 ערי הצמיחה המובילות – השנה השביעית ברציפות שבה המדינה מיוצגות הכי הרבה ערים ברשימה.

פאלם ביי-מלבורן

אוקלה

צ’רלסטון-צפון צ’רלסטון, דרום קרולינה

סרסוטה-ברדנטון

אוסטין, טקסס

תחנת קולג’-בריאן, טקסס

שרלוט, צפון קרולינה

האנטסוויל, אלבמה

דאלאס

מירטל ביץ’-צפון מירטל ביץ’, דרום קרולינה

קיסימי-סט. קלאוד

פנמה סיטי-חוף פנמה סיטי

נורת’ פורט

בויס, איידהו

ווייק פורסט, צפון קרולינה

קונרו, טקסס

נוקסוויל, טנסי

סרפרייס, אריזונה

אובורן-אופליקה, אלאבאמה

לייקלנד

מרפריסבורו, טנסי

וילמינגטון, צפון קרולינה

קווין קריק, אריזונה

הנדרסון, נבאדה

נאמפה, איידהו

בשוק פאלם ביי-מלבורן, 54.7% מכל תנועת U-Haul בכיוון אחד הגיעו לעומת 45.3% שיצאו ב-2023. אוקלה, עיר הצמיחה מספר 1 ב-2022, ירדה למקום אחד בדירוג האחרון.

“הצמיחה באזור פאלם ביי-מלבורן גדלה בקצב נפץ”, אמר קאל קונר, נשיא U-Haul ממזרח פלורידה. “לחוף החלל יש חברות רבות המשקיעות באזור זה ויוצרות מקומות עבודה כמו Embraer, SpaceX, Northrop Grumman, Lockheed Martin ו-L3Harris Technologies. יש לנו יוקר מחיה נמוך בהשוואה לרבות מערי הצפון שאנשים עזבו. תוסיפו לזה את האקלים הפנטסטי שלנו לאורך כל השנה, ותוכלו לראות מדוע פאלם ביי-מלבורן הוא אזור כל כך רצוי לחיות בו.”

U-Haul מחשבת ערי צמיחה לפי הרווח (או ההפסד) הנקי של כל עיר בציוד חד-כיווני מעסקאות לקוחות בשנה קלנדרית. מדד הצמיחה של U-Haul מורכב מיותר מ-2.5 מיליון עסקאות חד-כיווניות המתרחשות מדי שנה ברחבי ארה”ב וקנדה. ערים שכנות בשווקי U-Haul ארוזים לרוב יחד למטרות מגמות הגירה.

Related News Real Estate Entrepreneurs  

חברות נדל”ן נבחרות

Responses